P2 P2 P2

P2

Beoplay

Amplifikujte momenty Vášho života
Skutočne osobný reproduktor — stačí dotyk a naladí sa na život, v ktorom hráte hlavnú rolu. 

od 169,00 €

Viac informácií

popis produktu

B&O PLAY predstavuje Beoplay P2: prichádza zosilnenie okamihu hudbou!


Dvojitým kliknutím na anodizovaný hliníkový gril môžete prehrávať alebo pozastaviť hudbu. Potrepte zariadením, ak chcete preskočiť na ďalší track. Beoplay P2 je inteligentný a neospravedlniteľne krásny prenosný reproduktor, ktorý ľahko vkĺzne do vaku či vrecka, aby ste ho mohli vziať kamkoľvek - vždy pripravený na zosilnenie momentov s certifikátom Bang & Olufsen Signature Sound.   


Značka B&O PLAY s predstavením Beoplay P2 pokračuje v zlepšovaní transformácie každodenných momentov. Beoplay P2 je najmenší a najinteligentnejší člen radu bezdrôtových bluetooth reproduktorov od B&O. Navrhnla ho oceňovaná Cecilie Manzovou s ohľadom na spontánny a temperamentný prístup k životu. Dodáva sa v prémiových materiáloch, akými sú vypieskovaný hliník a skutočná koža. Prichádza s prispôsobiteľnými a intuitívnymi ovládacími prvkami prostredníctvom Beoplay App a napriek minimálnej veľkosti ho renomovaní zvukoví inžinieri spoločnosti Bang & Olufsen vybavili silou a vytrvalosťou. A samozrejmosťou k tomu je jasný a ostrý zvuk, prosto taký, ktorý by ste očakávali od reproduktora B&O Play.


"Hudba zohráva veľkú úlohu v zosilňovaní každodenných momentov, takže sme vytvorili osobný reproduktor, bez ktorého neodídete z domu. Beoplay P2 je úžasný kus dánskeho dizajnu, štúdia neuveriteľnej zručnosti a spojenia skúseností 90-tich rokov z oblasti zvuku a akustiky so zvukovou kvalitou, ktorá nemá v tejto kategórii páru, "hovorí riaditeľ koncepcie a dizajnu v B&O Play Matthias F Ørum-Hansen.


"Rozhodli sme sa odstrániť všetky prepínače a tlačidlá: to aby vynikol krásny exteriér spolu s jednoduchým a magickým užívateľským zážitkom, ktorý ešte môžete ovplyvniť prostredníctvom Beoplay App. Dvojitým poklepaním alebo potrepaním môžete prehrať, pozastaviť či preskočiť pieseň, spustiť svojho obľúbeného osobného asistenta, zmeniť zvukový profil v aplikácii ToneTouch a nastaviť aplikáciu Beoplay tak, aby Vás prebudila s rovnakou hudbou, ktorá ukončila krásny večer: prežite Váš najčerstvejší okamih: keď sa zobudíte pripravený vydať sa za ďalším okamihom".


Padnúci do ruky s rafinovaným vzhľadom

Rovnako ako kamienky, ktoré nájdete na pláži, je aj vzhľad Beoplay P2 zaoblený, hladký a perfektne padne do dlane. Základný geometrický tvar s definovaným okrajom oddeľuje vypieskovanú hliníkovú vrchnú stranu od mäkkého a teplého polyméru, ktorý tvorí spodok. Zakrivenie Beoplay P2 bolo súčasťou nekonečne jemného ladenia, ktorého výsledok mu dáva veľmi hmatový a rafinovaný vzhľad. Perfektný tvar, ktorý ľahko vkĺzne do vaku či vrecka dopĺňa pravý kožený remienok, ktorý zvyšuje prenosnosť.

"Čím bližšie sa k Vám produkt dostáva, tým viac by mal byť jemnejší a detailnejší. BeoPlay P2 je hladký a vyvolávajúci túžbu, je kompaktný, s veľkým zvukom a tiež je to spoločník na cesty, nech už idete kamkoľvek, "hovorí dizajnérka Cecilie Manz.


Využívanie znalostí z Beoplay A1

Zvuková charakteristika v Beoplay P2 je s 360 stupňovým rozptylom priestorovo bohatá. Poslucháčom poskytuje prekrásne zvukové zážitky a to bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Beoplay P2 stavia na vyše 90-tich rokoch skúseností s technológiou Bang & Olufsen.Inžinieri tiež využili poznatky z oceneného väčšieho brata Beoplay A1, ktorý stanovil nové štandardy pre prenosné bluetooth reproduktory v roku 2016:

  • Akustické oddelenie Bang & Olufsen sa venovalo najmä tomu, aby Beoplay A1 ponúkol skvelú reprodukciu basov. Zdokonalili stredový basový reproduktor Beoplay A1 a navrhli nový pre Beoplay P2 s použitím eloxovanej hliníkovej kužeľovej konštrukcie.

 

  • Výškový reproduktor v Beoplay P2 je rovnaký, aký sa používa v Beoplay A1: zaručuje vynikajúce detaily a plynulú reprodukciu najvyšších frekvencií.

 

  • DSP je pokročilý a vysoko výkonný. Umožňuje použitie filtrov so širokým rozpätím a pokročilým ovládaním charakteru zvuku: to slúži na lepšie vytvorenie vynikajúceho zážitku s Beoplay P2.

 

  • Dva 15W zosilňovače triedy D ponúkajú špičkový výkon viac ako 2 x 50 wattov. Získate tak krásny zvuk, ktorý je vždy spojený s výrobkami B&O Play.Vstavaný mikrofón

Beoplay P2 má vstavaný mikrofón, ktorý umožňuje hlasovú komunikáciu. Dizajn s okrajmi na spodku reproduktora umožňuje mikrofónu možnosť rozoznávať rovnomernú 360 stupňovú citlivosť na reč. To umožňuje, aby osoba, ktorá počúva, rozpoznávala  hlasy dokonale bez ohľadu na to, v akej blízkosti od mikrofónu sa ľudia nachádzajú .


Kožený obal pre zvýšenú ochranu

Ako doplnok na ochranu Beoplay P2 si môžete zakúpiť čierny kožený obal z jahňaciny. Obal pre Beoplay P2 poskytuje takú vrstvu ochrany, aby ste Beoplay P2 mali v bezpečí keď ste na cestách. Krásny a autentický dizajn B&O PLAY tak zostane zachovaný.

 
O dizajnérke
Cecilie Manzová (1972) je dánska priemyselná dizajnérka, ktorá sa považuje za jednu z popredných dánskych priemyselných dizajnérov svojej generácie. V septembri 2014 získala ocenenie za kultúru od Dánskeho korunného páru za jej príspevok k dizajnu. Jej práca zahŕňa nábytok, šperky, lampy, plastiky a jej Mikado stôl bol zaradený do dizajnovej zbierky MOMA. Cecilie Manz navrhla pre B&O PLAY Beoplay A2 (2014), Beolit 15 a Beolit 17 (2015 a 2017) a Beoplay A1 (2016).

www.ceciliemanz.com/Technické parametre

Výkon: 100W

Rozmery: 140 x 80 x 28 mm 
 
Váha: 275 g 
 
Dizajnérka: Cecilie Manz 
 
Farby: Sand Stone, Royal Blue, Čierna 
 
Frekvenčný rozsah: 68 - 21.000 Hz 
 
Pripojiteľnosť:1 x USB-C pre nabíjanie

Bluetooth: Bluetooth 4.2
 
Zosiľnovače: 2 x 15W Class D pre basy i výšky 
2 x 50W výkon 
 
Batéria: vstavaná litiovo-polymérová, až 10 hodín hrania, doba nabíjania 2 hodiny 
 
Spotreba energie: v prevádzke 8W, standby 0,5W

Beoplay App: Kompatibilné s Beoplay App, ktorá rozšíri zážitok z používania Vášho Beoplay P2. 

Ovládanie na zariadení: interakcia poklepaním, či potrasením, BeoPlay App Vám pomôže s nastavením. 
Stlačením tlačidla B&O Play na spodnej časti zariadenie zapnete alebo vypnete.

Smart nabíjanie: s USB-C káblom môžete využiť akúkoľvek USB nabíjačku

Odolné voči vode a prachu