E8 2.0 E8 2.0 E8 2.0 E8 2.0

E8 2.0

Beoplay

Prémiové, skutočné bezkáblové slúchadlá s B&O Signature zvukom!
Dostupnosť slúchadiel si prosím overte pred rezerváciou.

od 350,00 €

Viac informácií

popis produktu

Bang & Olufsen predstavuje slúchadlá Beoplay E8 2.0 s bezdrôtovým nabíjanímNadpriemerný zvuk, prekrásny dizajn, exkluzívne materiály a intuitívne dotykové ovládanie pre dokonalú kontrolu nad vašou hudbou, telefonátmi aj hlasovými povelmi. To sú Beoplay E8 2.0 - prvé skutočne bezdrôtové slúchadlá v portfóliu značky Bang & Olufsen. Prečo si vyberať medzi slobodou, prvotriednym zvukom a úchvatným dizajnom, keď nemusíte?


Konečne dokonale bezdrôtové

Nové slúchadlá Beoplay E8 2.0 kombinujú viaceré vylepšenia pôvodného dizajnu tohto modelu s požiadavkami, ktoré zazneli priamo od užívateľov. Najvýraznejšou inováciou je technológia bezdrôtového nabíjania, ktorá je integrovaná priamo do jedinečného puzdra na slúchadlá. Beoplay E8 sú teda po novom skutočne stopercentne bezdrôtové slúchadlá, ktoré môžete nabíjať jednoducho tak, že ich v puzdre položíte na plochu bezdrôtovej nabíjačky.

Nabíjacie puzdro samé o sebe dokáže slúchadlám poskytnúť dostatok energie na tri plné cykly, teda až 16 hodín prehrávania hudby. Svojho modelového predchodcu tak Beoplay E8 2.0 prekonávajú výdržou o celé 4 hodiny a stávajú sa tak vašim spoľahlivým spoločníkom na celý deň. Aktuálny stav nabíjania viete v ktoromkoľvek momente skontrolovať prostredníctvom LED indikácie na prednej strane puzdra. Trojica LED diód na zadnej strane zase informuje o tom, koľko plných nabití slúchadiel ešte puzdro dokáže poskytnúť. Pravdaže, slúchadlá možno nabíjať aj klasickým spôsobom cez kábel. Nabíjacie puzdro má za týmto účelom k dispozícii univerzálny Type-C konektor.


Ešte exkluzívnejší dizajn

Inovácia prichádza aj v dizajne slúchadiel Beoplay E8, ktoré sú vo verzii 2.0 ešte atraktívnejšie a luxusnejšie. Nabíjacie puzdro z prémiovej kože bolo redizajnované s dôraznom na výnimočnú exkluzivitu, ktorá je jasne viditeľná aj vo vnútri púzdra. Slúchadlá v ňom teraz obklopuje krásna vložka z anodizovaného hliníka v rôznej úprave podľa farebnej varianty produktu. No a jedinečným šperkom je aj bezdrôtová nabíjacia podložka, ktorú Bang & Olufsen predstavuje spolu so slúchadlami. Je vyrobená z brúseného hliníka, kravskej kože a ďalších hodnotných materiálov, ktoré vynikajú nie len mimoriadnou odolnosťou, ale aj čarovnou schopnosťou starnúť do krásy.

Bezdrôtová nabíjačka podporuje klasické (5W) aj rýchle nabíjanie (10W). Môžete ju používať nie len pri nabíjaní samotných slúchadiel, ale aj na váš smartfón. Užívať si výhody novej bezdrôtovej funkcionality nabíjacieho púzdra môžu aj majitelia originálnej verzie Beoplay E8. Staršie slúchadlá rozmermi do nového puzdra dokonale sadnú. Puzdro sa bude predávať aj samostatne - rovnako ako jednotlivé ľavé a pravé slúchadlá.


Bang & Olufsen zvuk v plnej kráse

Tak ako predchádzajúca verzia slúchadiel Beoplay E8, aj nový model ponúka nekompromisnú kvalitu charakteristického zvuku Bang & Olufsen. Uznávaní zvukoví inžinieri B&O ich vyladili tak, aby poskytovali dokonale bohatý, hutný a precízny zvuk, ktorého sa vaše uši nebudú vedieť nabažiť. Každé slúchadlo v sebe ukrýva 5.7mm elektro-dynamický reproduktor, malý elektromagnetický menič, technológiu NFMI a Bluetooth čip vo verzii 4.2 s digitálnym spracovaním zvuku.

Pre dosiahnutie subjektívnych preferencií zvukového nastavenia, užívatelia môžu využívať aj bohaté možnosti aplikácie Bang & Olufsen, ktorá je kompatibilná s iOS aj Android zariadeniami. Samozrejmosťou je set piatich nadstavcov pre maximálny komfort každého užívateľa - štyri silikónové páry v rôznych veľkostiach a jeden univerzálny pár z ochrannej tlmiacej peny complyfoam.

Technické parametre

Dizajnér: Bang & Olufsen Design
Rozmery: 
Slúchadlo 23 x 20 x 25 mm
Púzdro: 69 x 46,5 x 34 mm 
 
Váha:
Slúchadlo:
Pravé (master) 7g
Ľavé (slave) 6g
Nabíjacie puzdro: 55g 
 
Farby: Čierna, Natural, Indigo Blue, Limestone

Materiály: Hliník, polymér, silikón a koža
 
Frekvenčný rozsah: 20 - 20.000 Hz

Citlivosť: 107 dB SPL +/-3 dB, ref 1 mW @ 1 kHz
Menič: 5,7mm, elektro-dynamický 

Bluetooth: 4.2, AAC Codes

Mikrofón na hovory:Typ viacsmerový

Kábel: 1,25 na nabíjanie USB-A/ USB-C

Ovládanie na zariadení:
Jedno viacfunkčné tlačidlo na každom slúchadle:
 
Batéria: dobíjateľná li-ion,

Kapacita: 
Slúchadlá:
Pravé (master) 85mAh
Ľavé (slave) 60mAh
Až 4 hodiny hrania na strednej hlasitosti,
3,5 hodiny pri streamovaní 1mW s 1 kHz s technológiou Bluetooth

Kapacita nabíjacieho puzdra: 365mAh
Nabíjacie puzdro ponúka tri nabitia pre
slúchadlá. Nabíjacia doba je cca 2h.

Beoplay Appka:
Kompatibilné s Beoplay Appkou, ktorá rozšíri zážitok
s Transparency Mode a ToneTouch.

Transparency Mode:
Tri rôzne úrovne, ktoré sa dajú ovládať cez Beoplay Appku.

V krabici:
Beoplay E8 2.0
Nabíjacie púzdro so zabudovanou batériou na dobíjanie
USB kábel na nabíjanie
Silikónové násadky
4 páry rozličných veľkostí (XS, S, M, L)
Comply Foam, 1 pár veľkosti M
Rýchly manuál