H4 H4

H4

Beoplay

Nefiltrovaný zážitok
Zamerané na číru podstatu. Čistý zvuk. Čisté materiály. Čistá výpoveď.

od 299,00 €

Viac informácií

popis produktu


Predstavujeme Vám  Beoplay H4,  nový arche typ wireless slúchadiel s jasným a súčasným dizajnom od dánskeho dizajnéra  Jakoba Wagnera. Beoplay H4 sme vytvorili s dôrazom na čisté materiály, čistý dizajn a čistý zvuk. Beoplay H4 ponúka úžasnú kvalitu vyhotovenia. Slúchadlá sú vytvorené z jahňacej kože, pletenej textílie a hliníku. Minimalistický dizajn odkazuje na dedičstvo Beoplay značky a prináša oslavovaný Bang & Olufsen Signature Sound pre silný a autentický zážitok z hudby.

“Beoplay H4 vznikol ako vzrušujúci nápad o novom, dynamickom modeli, prototype, ktorý nám dá možnosť rozšíriť náš zvuk, najlepší vo svojej triede, remeselnú kvalitu a dizajnovú reč k omnoho širšiemu obecenstvu”, hovorí Global Head of Marketing Jens Jermiin pre Beoplay a pokračuje: “Hudba je umenie, ktoré skúma počuteľné prostredie. Slúži na naštartovanie emócií a provokáciu pocitového spektra. Ak vyrastáte v digitálne ére, kde HI-FI počúvanie nahradili slúchadlové štuple zasunuté v smartfónoch, je jednoduché zabudnúť ako bezprostredne a krásne znie klavír, ako žiaria perkusie a aká dokáže byť basa plná a melodická. Pre tých, ktorí by chceli cestu späť, späť k zvuku, je tu Beoplay H4. Prekrásny a výkonný kus dizajnovej sofistikácie, ktorá Vám ukáže cestu, na ktorej sa znova zamilujete do hudby ”.


Minimalistický a čistý dizajn
S koreňmi v dedičstve dizajnu Beoplay, boli slúchadlá Beoplay H4 navrhnuté od podlahy: tak, aby sa zadefinoval nový arche typ pre ľudí, ktorí vedia oceniť ikonickú jednoduchosť. Čisté línie, minimalistický výraz a zameranie sa na rýdzu podstatu robia z Beoplay H4  úchvatné zariadenie. Menej vizuálnych prvkov a viac prepracovaný dizajn prezentujú slúchadlá v elegantnejšom svetle.
 “Základnou filozofiou v Beoplay je ponúknuť autentický zvuk – každú časť slúchadiel posudzujeme osve, aby sme zlepšili a zjednodušili ich účelnosť. Tak sa počúvanie stáva autentickým zážitkom pre všetky naše zmysly.  Výzvou bolo vyjadriť to každým detailom”, hovorí dánsky dizajnér Jakob Wagner. 


Pravé materiály: jemná jahňacina, hliník a pletený textil
Materiály použité na dosiahnutie konštrukčnej kvality slúchadiel Beoplay H4 sú čestné, jednoduché a pravé. Beoplay H4 prichádza s jemnou jahňacou kožou na ušniciach a jahňacina rovnako pokrýva aj nosný prvok. Vnútrajšok ušníc je vyrobený z peny, ktorá má pamäť a ktorá sa vie adaptovať na tvary a krivky Vášho ucha. Zaručuje tak priliehavé, ale komfortné nosenie. Ušnice vytvárajú pasívnu izoláciu od vonkajšieho hluku, čo znamená, že vonkajšie ruchy a zvuky sa nebudú krížiť s Vašou hudbou a rovnako Vaša hudba sa nedostane smerom von.

Disky, na ktorých sú ušnice, sme vytvorili z opuncovaného hliníka, ktorý je vybrúsený a eloxovaný. Je na ňom krásne vidieť laserom vytvorené logo. Kábel, ktorý spája slúchadlá na oboch stranách, je uzavretý v pletenej tkanine a je čiastočne viditeľný na miestach, kde sa dá upraviť veľkosť slúchadiel. 


Jednoduché užívateľské rozhranie
Beoplay H4 má jednoduché a intuitívne užívateľské rozhranie tvorené troma tlačidlami, konektorom micro USB a konektorom pre 3,5mm jack. Na udržanie jednoduchosti slúchadiel Beoplay H4 je uživateľské rozhranie navrhnuté tak, aby bolo čo najjednoduchšie ovládané. Jednoducho stlačíte stredné tlačidlo pre prijatie či skončenie hovoru, alebo na spustenie či zastavenie skladby. Vrchné a spodné tlačidlo slúži na ovládanie hlasitosti a na posunutie playlistu o skladbu vpred či vzad. Ak obe vonkajšie tlačidlá stlačíte naraz, spustíte možnosť spárovania cez Bluetooth.

Beoplay H4 prichádza s 19 hodinami počúvania wireless a doba nabíjania sú len 2 a pol hodiny. Ak sa slúchadlám Beoplay H4 vybije batéria, jednoducho pripojíte mini jack kábel (je súčasťou balenia) a môžete pokračovať v počúvaní hudby.


Upravte si zvukové profily s Beoplay Appkou
Beoplay H4 je kompatibilný s Beoplay Appkou pre Android, iPhone a Apple Watch, čo Vám dáva nekonečne veľa možností pre personalizáciu Vašich zážitkov z počúvania. Zvukový majstri z Bang & Olufsen vytvorili niekoľko zvukových profilov špeciálne pre Beoplay H4: Commute, Clear, Workout a aj Podcast.

Uživatelia môžu upravovať  tónovanie a zvukové posuny prostredníctvom hravého a intuitívneho rozhrania ToneTouch. Prostredie necháva uživateľom možnosť prejsť si jednotlivé nastavenia a nájsť si to, ktoré najlepšie odpovedá aktuálnej situácií. Po nastavení slúchadlá uložia Vaše preferencie a kým ich nezmeníte, budú hrať tak, ako sa Vám to zdá najlepšie.

Appka pripojená k slúchadlám Beoplay H4, dokáže jednoducho monitorovať stav batérie slúchadiel. 

Uživatelia môžu tiež v Appke ovládať prehrávanú hudbu (play, pause, forward, back).  Appka ponúka aj možnosť si personalizovať slúchadlá pridaním vlastného mena a povedzme aj farby.

Po pripojení slúchadiel Beoplay H4 k Beoplay Appke, môžu uživatelia aj bezdrôtovo spustiť software update.

Technické parametre

Návrhár: Jakob Wagner

Rozmery: 195 x 220 x 50 mm

Váha: 235 g

Materiály: hliník, jahňacina, pletená tkanina

Farby: sivá charcoal
 
Reproduktory: Electro-dynamický ovládač 40 mm
Mikrofón: Vše smerový

Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 22 kHz

Impedancia: 20 Ohm v pasívnom režime

Citlivosť: 91db @ 1kHZ

Bluetooth: Bluetooth 4.2
AAC kodeky
SBC kodeky

Beoplay App: Kompatibilné s Beoplay App, ktorá zvýši Váš Beoplay zážitok

Pripojenie: 1,2 m audio kábel s 3,5 mm mini-jack pre pripojenie káblom
Micro USB pre nabíjanie

Batérie: dobíjacia lítium-iónová batéria
Kapacita  770 mA
Doba nabíjania 2,5 hodiny
Až 19 hodín so zapnutým Bluetooth

V balení: Beoplay H4 slúchadlá (vrátane batérie)
audio kábel
USB kábel Micro USB pre nabíjanie a aktualizovanie