A2 Active A2 Active

A2 Active

Beoplay

Pohyb. Zdieľanie. Emócie
Jedinečný štýl a True360 zvuk. Kdekoľvek. S kýmkoľvek.

popis produktu

B&O PLAY predstavuje nového člena rodiny Bluetooth reproduktorov, Beoplay A2 Active. Nové zariadenie pridáva aktívny rozmer jednému z najlepšie sa predávajúcich B&O PLAY Bluetooth reproduktorov. Prichádza s USB-C nabíjacím pripojením pre rýchlejšie dobytie batérie, ponúka neuveriteľne jednoduchú prenosnosť a je odolný voči prachu a vode. Je doplnený o dva štýlové, organizáciou NATO inšpirované, popruhy vytvorené tkaným polyamidom s vynikajúcou nosnosťou.

“Dva popruhy pre Beoplay A2 Active sú výrazne inšpirované extrémne odolnými remienkami na hodinky ktoré nosili britskí vojaci počas druhej svetovej vojny. Je to viac ako doplňujúca drobnosť k odolnosti voči vode a prachu, ktorú ponúka zariadenie: je to najmä štýlový doplnok reproduktora a zvýraznenie všestrannosti dizajnu Beoplay A2”, hovorí Henrik Taudorf Lorensen, viceprezident B&O PLAY.


Až do 24 hodín prenosného prehrávania

Beoplay A2, navrhnutý oceňovanou dánskou priemyselnou dizajnérkou Cecilie Manz, sa stretol s obrovským záujmom zákazníkov na celom svete. A to vďaka prekrásnej škandinávskej estetike, inovatívnemu a patentovanému True360 vše smerovému zvukovému zážitku. Skromná váha 1.1 kilogramu a batéria, ktorá vydrží až 24 hodín Vám umožní počúvať hudbu kdekoľvek. 


Zmeňte zvukový profil pomocou Beoplay App

Beoplay A2 Active je kompatibilný s Beoplay App pre Android, iPhone a aj Apple Watch. Aplikácia Vám ponúka možnosť spárovať dve identické zariadenia tak, že dostanete pravé stereo alebo Vám vytvorí ambientné prostredie. A je tu aj možnosť širokej personalizácie zariadenia:
  • Zvukoví inžinieri Bang & Olufsen vytvorili skupinu zvukových profilov špeciálne pre Beoplay A2 Active: Lounge, Party, Podcast a Favorite.
  • Užívateľ vie upraviť farbu a zvukové smerovania prostredníctvom hravej a intuitívnej B&O Play ToneTouch. Užívateľské prostredie dá priestor vniknúť do jednotlivých nastavení a vybrať si to, ktoré najviac vyhovuje Vašim preferenciám.  Raz nastavené vlastné zvukové nastavenie bude vo Vašom Beoplay A2 Active uložené dovtedy, kým ho opäť nezmeníte.
  • Po pripojení ku Beoplay A2 Active, Vám Beoplay App jednoducho ukáže aj status vašej batérie.
  • Užívatelia pomocou Appky vedia kontrolavať aj prehrávanie (play, pause, forward, back), a tiež si môžu zariadenie aj personalizovať a to vytvorením vlastného mena reproduktora a priradením farby.
  • Spojením reproduktora Beoplay A2 Active ku Beoplay App, majú užívatelia možnosť vytvoriť update produktu prostredníctvom bezdrôtového spojenia.

O dizajnérke
Cecilie Manz (1972) je považovaná za jednu z najdôležitejších dánskych priemyselných dizajnérok svojej generácie. V septembri 2014, získala cenu Dánskeho páru Korunného Princa za kultúru pre jej príspevok k dizajnu. Do jej tvorby patria návrhy nábytku, šperkov, lámp ale aj sôch. Jej stolík Mikado bol zaradený do dizajnovej sekcie MOMA. Cecilie Manz navrhla Beoplay A2 (2014), Beolit 15 (2015), a aj Beoplay A1 (2016) pre B&O PLAY.

 

Technické parametre

Výkon: 180W


Rozmery: 4,4 x 14,2 x 25,6 cm


Váha: 1.1 kg


Dizajnérka: Cecilie Manz


Farby: Natural, Stone Grey


Frekvenčný rozsah: 55 Hz to 20,000 Hz
 
 
Zosilňovače: 180 W výkon vďaka dvom 30 W zosilňovačom typu digital class D
2x3” plno rozsahové meniče
2 x 3/4' výškové meniče
2x3” pasívne basové žiariče


Pripojiteľnosť: Bluetooth 4.0 pre wireless streaming
1 x line-in pre mp3 prehrávač alebo mobilné zariadenia
1 x USB konektor pre nabíjanie vášho zariadenia počas prehrávania hudby
1 x DC sieťové pripojenie


Stereo párovanie: Wireless stereo pairing pre bezdrôtové spojenie dvoch zariadení Beoplay A2.
 
Beoplay App: Kompatibilné s Beoplay App, ktorá rozšíri zážitok s Vašim Beoplay A1.


Batéria: až 24 hodín počúvania v strednej hlasitosti. Vstavaná, dobíjateľná, 7.2V, 2200mAh, Li-Ion. Doba nabíjania: 3 hodiny


Beoplay App: Kompatibilné s Beoplay App, ktorá rozšíri zážitok s Vašim Beoplay A2.


Výbava: Rýchly užívateľský sprievodca, sieťový adaptér, 2x krátke kožené ramienko.