A9 MK2 A9 MK2 A9 MK2

A9 MK2

Beoplay​

Krásny zo všetkých uhlov
480W číreho zvuku: bluetooth aj wi-fi. 

od 2 200,00 €

Viac informácií

popis produktu

Rešpektovaný hudobný systém Beoplay A9 od B&O Play spoločnosti Bang & Olufsen bol aktualizovaný. To umožní jeho ešte jednoduchšie a pohodlnejšie využitie v každodennom živote. Teraz je k dispozícií streaming prostredníctvom Bluetooth 4.0, zabudovaný prístup k službám Spotify Connect a Deezer a aplikácií TuneIn s miliónmi skladieb, playlistami a rozhlasovými stanicami a vylepšené magické dotykové rozhranie.
 

Táto aktualizácia kultového Beoplay A9 Vám teraz umožní streamovať hudbu zo všetkých Vašich digitálnych zariadení. Či chcete využiť Bluetooth, AirPlay alebo DLNA,  Beoplay A9 si s tým poradí. Jeho používanie je pre užívateľa, tak ako vždy, bezproblémové, intuitívne a navrhnuté tak, aby ste sa mohli sústrediť iba na jediné - skvelú hudbu. Ovládanie tohto hudobného systému je úžasne jednoduché: ľahučké posuny po aktualizovanom dotykovom senzore Vám sprostredkuje nielen menenie skladieb a hlasitosti, ale poklepaním môžete tiež preskakovať dopredu a dozadu vo vašich zoznamoch skladieb či medzi Vašimi obľúbenými rozhlasovými stanicami. Ak dávate prednosť diaľkovému ovládaniu, stačí použít svoj smartphone či tablet. Naozaj jednoduché!
 

Pod povrchom sa stále skrýva technológia, ktorá prináša masívnych 480W mohutnej, ale uhladenej sily prostredníctvom digitálneho zosilňovacieho systému triedy D s oddelenými zosilňovačmi pre každý z piatich vstavaných reproduktorov, vrátane impozantného 8palcového basového reproduktora, ktorý Vám zaručí, že basy skutočne zacítite. Ak sa bavíme o vzhľade, Beoplay A9 vie vyniknúť ale aj zapadnúť. Môžete si sami zvoliť, či ho pomocou drevených nôh umiestnite na podlahu alebo či ho pomocou držiaku umiestnite na stenu. Predný kryt sa dá jednoducho vymeniť, a A9 tak farebne prispôsobiť Vašej nálade či interiéru.
 

‘Beoplay A9 uspel v predaji a aj u kritikov - v mnohých aspektoch sa dá o ňom povedať, že je už modernou klasikou,’ hovorí Henrik Taudorf Lorensen, riaditeľ B&O Play, a pokračuje, ‘ako spoločnosť sa vždy snažíme zlepšovať. Technologické aktualizácie, ktoré sme v druhej inkarnácií Beoplay A9 pridali, robia z tohto zariadenia ešte lepší produkt, na ktorý sme veľmi hrdí, pretože akcentuje náš záväzok špičkového designu a zvuku, rovnako ako technologického pokroku.’
 

Vyrobené pre ľubovoľné zariadenia
Pripojte sa prostredníctvom AirPlay, DLNA či Bluetooth 4.0 a vašu hudbu môžete počúvať behom niekoľkých sekúnd.
 

Vylepšené magické ovládanie
Stačí poklepať či prebehnúť prstami po dotykovom senzore umiestnenom v hornej časti hudobného systému ak chcete ovládať hlasitosť, vyberať skladby či prepínať internetové rádiá.
 

Jednoduchý prístup k hudbe
Zabudovaný prístup k streamovacím službám Spotify Connect, Deezer a internetovým rádiám prostredníctvom TuneIn, znamená pohodlný prístup k miliónom skladieb, playlistom a rozhlasovým staniciam.
 

Je vhodný do akejkoľvek miestnosti
Vďaka funkcii pre prispôsobenie sa priestoru, Beoplay A9 optimalizuje svoj zvuk v závislosti na umiestnení v miestnosti.
 

Pre budúcnosť
Automatická aktualizácia nových funkcií a služieb.

Technické parametre

Výkon: 480W

Rozmery priemer x výška x hĺbka
70,1 x 90,8 x 41,5cm

Rozmery pri zavesení na stenu: 70.1 x 21.3 cm

Váha: 70.1 x 21.3 cm

Spotreba: Bežná 23 wattov
Standby 0.4 wattov

Efektívny frekvenčný rozsah: 33.1 - 25.000 Hz

Zosiľnovače: 1 x 160 watt class D pre basový reproduktor
2 x 80 watt class D pre stredný rozsah
2 x 80 watt class D pre výškové reproduktory

Meniče:1 x 8' basové pásmo
2 x 3” stredné pásma
2 x ¾” výškové pásma
Skrinka:Bassreflex

Možnosť inštalácie:Manuálny posun, stena, roh, voľné stánie.

Pripojiteľnost:1 x USB iPod/iPhone/iPad
1 x Line-in
1 x Ethernet

Wireless pripojiteľnosť:Wifi - 802.11b/g/n (2.4GHz & 5GHz)
Apple AirPlay
DLNA wireless streaming
Bluetooth 4.0
Beolink Multiroom

Podporované streamingové služby:Spotify
TuneIn
Deezer
Google Cast
Možnosť priameho ovládania:Rukou sa posuňte po vrchu zariadenia doprava či doľava, zvuk zvýšite alebo znížite. Položte ruku na vrchný senzor na pár sekúnd na stíšenie zvuku (mute). Klepnite napravo, vyberiete ďalšiu skladbu. Klepnite naľavo, posuniete sa o skladbu skôr. Malé klepnutie na vrchný senzor znamená iniciovanie posledného zdroja hudby.

Dizajnér:Øivind Alexander Slaatto

Krabica obsahuje:Beoplay A9 White sa štandardne dodáva s nohami vyrobenými z javorového dreva a s bielym poťahom.
Beoplay A9 Black sa štandardne dodáva s nohami vyrobenými z orechového dreva a s čiernym poťahom.
Beoplay A9 Smoked Oak sa štandardne dodáva s nohami vyrobenými z orechového dreva a s Dark Grey Kvadrat poťahom.

Priložený cover:Biely alebo čierny.

Ďalšie dostupné covers:Strieborný/ sivý, červený, zelený, hnedý a modrý.

Covers od firmy Kvadrat:Light grey, Dark grey, Dark rose a Dusty blue.

Nohy a bracket na stenu:Nohy z javoru, orechu a dubu a bracket na zavesenie na stenu sú voliteľne dokúpiteľné.