Beosound 2 Beosound 2 Beosound 2

Beosound 2

Funkčná flexibilita
Zvuk, ktorý neovplyvňujú podmienky. Efektný kedykoľvek a kdekoľvek.

popis produktu

Beosound 2

 

Perfekcionistický domáci reproduktor Beosound 2 od Bang & Olufsen je delikátnou ozdobou každej miestnosti, do ktorej ho umiestnite. Ešte viac než svojim vzhľadom vás však uhranie svojimi zvukovými schopnosťami, ktoré sa vďaka technológii akustických šošoviek a kónickému tvaru šíria rovnomerne do 360° vôkol neho. 

 

Funkčná estetika v najlepšej podobe

 

Tak ako jeho menší a prenosnejší brat Beosound 1, aj Beosound 2 sa po vizuálnej stránke zrodil v imaginácii popredného dánskeho dizajnéra Torstena Valeura, ktorý patrí k návrhárom značky Bang & Olufsen už od 90. rokov 20. storočia. Aj v tomto prípade sa tvorca zameral najmä na všestranné využitie reproduktora, ktoré musí dokonale odrážať a umocňovať symbióza jeho vnútorných a vonkajších kvalít.  

 

Kompaktné telo Beosound 2 tvorí hliník - materiál, ktorý značka Bang & Olufsen znovuobjavuje a pozdvihuje s každým novým produktom zo svojho portfólia. V tejto hladkej a elegantnej podobe pôsobí mimoriadne esteticky a nadčasovo, ale umožňuje tiež reprodukovanému zvuku dosahovať podmanivú čistotu a presnosť, ktorú nenarúša žiadne skreslenie a disonancia. 

 

Použiteľný naprieč celou domácnosťou

 

Kde počúvate hudbu najradšej? Pri vašej rannej káve v kuchyni, alebo skôr pri večernom pohári vína v obývačke? A prečo si vyberať, keď môžete mať oboje? Beosound 2 je pripravený byť všade tam, kde ho chcete. Jeho kompaktné rozmery a univerzálny dizajn mu umožnia zapadnúť do každého prostredia - vyniknúť, alebo sa stať aj celkom neviditeľným, ak to tak budete chcieť. 

 

Pomocou funkcionality Beolink Multiroom môžete navyše Beosound 2 prepojiť až so 7 ďalšími zariadeniami po celej vašej domácnosti a vytvoriť tak unikátny zvukový systém, ktorý vás sprevádza na každom kroku bez nutnosti čokoľvek prestavovať či zapínať.

 

Reproduktor, ktorý vás vníma

 

Na rozdiel od prenosného Beosound 1, Beosound 2 na produkciu svojho úchvatného zvuku potrebuje prísun energie cez drôtové pripojenie k elektrickej sieti. To však neznamená, že vás pri posluchu vašej obľúbenej hudby bude akokoľvek obmedzovať. Ovládajte ho pomocou intuitívnych prvkov na jeho minimalistickom náhlavnom paneli, ktorý vďaka špeciálnym senzorom rozpoznáva, z ktorej strany k reproduktoru pristupujete. Nikdy vás vďaka tomu nenechá posunúť skladbu vpred či vzad “nesprávnym” smerom. K dispozícii navyše máte aj štvoricu nastaviteľných tlačidiel pre vaše najobľúbenejšie pokyny - spustenie obľúbeného rádia či playlistu ešte nikdy nebolo jednoduchšie.

 

Naplno využiť môžete aj novo integrovanú službu hlasového ovládania cez Google Assistant. Technológia odrušenia, ktorú inžinieri z Bang & Olufsen vyvinuli špeciálne za týmto účelom, pomáha mikrofónom ukrytým v hlave reproduktora rozoznať vaše pokyny od samotného reprodukovaného zvuku, a tak vám poskytuje spoľahlivosť pri každom použití.

 

Pripravený na vaše preferencie

 

Prémiový reproduktor Beosound 2 je pripravený prispôsobiť sa vašim návykom a umožňuje vám streamovať hudbu cez pestrú paletu služieb vrátane Apple AirPlay 2, Chromecast či cez klasický Bluetooth. Samozrejmosťou je spárovanie s vašim mobilným telefónom, ktoré vám umožní prijímať hovory bez nutnosti prerušiť vašu hudbu. 

 

Inteligentný reproduktor Beosound 2 je stelesnením užívateľskej slobody a všestrannosti. Vychutnajte si jeho plné basy a ohromujúco presné výšky súčasne s pohľadom na jeho elegantné krivky a podmanivý lesk. Čaká vás komplexný zážitok, ktorý prekonáva všetky očakávania. 
 

Technické parametre

Výkon: 102W

Rozmery: 19.6 x 43.1 cm

Váha: 4.1 kg

Dizajnér: Torsten Valeur, David Lewis Designers

Farby: Silver

Frekvenčný rozsah: 33 Hz to 24,300 Hz

Bezdrôtové pripojenie:Wi-Fi/WLAN 802.11 b/g/n (2.4 GHz & 5 GHz)
Bluetooth 4.1
 
Zosiľňovače:1 x 40 watt trieda D výšky
2 x 11 watt stredy 
2 x 20 watt trieda D basy

Meniče:1 x 1 ¾" výšky
2 x 2" stredy
1 x 5 ¼"

Materiály: Hliník

Pripojiteľnosť: 1 x Ethernet 10/100 Mbit/s 
Podporované audio formáty:MP3, WMA, AAC, ALAC, FLAC, WAV, AIFF.
192 kHz, stereo až do 24 bit
WMA lossless formát nie je podporovaný

Možnosti streamovania:Apple AirPlay
Google Cast
Bluetooth Audio Streaming
DLNA – DMR
Spotify Connect

Integrované hudobné služby:Spotify
Deezer
TuneIn Internet radio

Možnosti diaľkového ovládania:BeoMusic App