Beoplay E8 Sport Beoplay E8 Sport

Beoplay E8 Sport

E8 Sport

Do každého počasia bez kompromisov
Športové bezdrôtové slúchadlá

popis produktu

Beoplay E8 Sport - výkonné športové slúchadlá
 

Hudba vás dostane do cieľa.
Nič vás nerozhýbe tak ako hudba. Čím intenzívnejšie prežívate svoje skladby, tým viac sa cítite motivovaní. Tím popredných svetových zvukových technikov spoločnosti Bang & Olufsen pracoval na tom, aby slúchadlá Beoplay E8 Sport poskytovali vysoko výkonný zvuk, ktorý vám pomôže ísť ďalej.

 

Dizajn :

Určené pre šport
Na cestu, do telocvične alebo na chodníky. Bez ohľadu na váš šport alebo miesto, kde cvičíte, sú slúchadlá E8 Sport navrhnuté tak, aby bezpečne sedeli. Ľahké, odolné, prispôsobiteľné. Ergonomicky tvarované náušníky E8 Sport sú vybavené rôznymi silikónovými koncovkami do uší a mäkkými plutvami, ktoré zaručujú pohodlné a pohodlné nosenie.

Zvuk :

BANG & OLUFSEN Signature Sound.
Posilnite svoje tréningy výkonným a presným zvukom Beoplay E8 Sport, ktorý je odborne vyladený pre šport. Prispôsobte si svoj hudobný zážitok pomocou systému BeoSonic * a aktivujte režim odhlučnenia, keď potrebujete počuť svet okolo. Štyri vstavané mikrofóny zaisťujú hviezdnu čistotu, nech už prichádzate kamkoľvek.

* Beosonic je jednoduchý spôsob, ako si nastaviť vlastné preferencie ekvalizéra v aplikácii Bang & Olufsen.

Batéria :

Až 30 hodín celkového času hrania.
Beoplay E8 Sport poskytuje pre váš tréning špičkový výkon celodennej batérie na trhu. Jedno nabitie vám poskytne až 7 hodín nepretržitej hudby. A s ďalšími 3,5 nabitiami z kompaktného prenosného puzdra dosahuje celková doba prehrávania až 30 hodín.
Bezdrôtové nabíjanie, pohodlie bez kábla.
Odolné a kompaktné nabíjacie puzdro Beoplay E8 Sport vám umožní nabíjať na cestách. Ak po tréningu zabudnete vložiť slúchadlá do uší, rýchle 20-minútové nabitie vám poskytne 90 minút prehrávania. Puzdro je tiež vybavené technológiou Qi pre bezproblémové bezdrôtové nabíjanie z voliteľnej nabíjacej podložky.
Hliníková vložka v puzdre Beoplay E8 Sport a odolné silikónové povrchy sa ľahko čistia a udržujú. Útly vreckový dizajn umožňuje ľahké prenášanie alebo ukladanie do tašky na telocvik. Eloxovaný kovový prsteň obklopuje laserom vypálené logo na počesť dizajnérskeho dedičstva spoločnosti Bang & Olufsen.

Vodeodolnosť :

Slúchadlá E8 Sport sú odolné voči vode a prachu.
Používajte Beoplay E8 Sport za všetkých poveternostných podmienok bez toho, aby ste ohrozili svoj zvukový zážitok. Bezdrôtové slúchadlá Beoplay E8 Sport sú vyrobené z prvotriednych materiálov a sú odolné voči potu s certifikáciou IP57 a sú úplne vodotesné až do hĺbky jedného metra po dobu 30 minút. Po tréningu ci veľmi ľahko vyčistíte.

Technické parametre

Vodeodolnosť : IP57

Váha slúchadla: 6,4 g 
 
Farby: Čierna 
 
Frekvenčný rozsah: 20 - 20.000 Hz

Menič: 5,7 mm

Typ meniča: Elektro-dynamický

Citlivosť: 107db/mW @ 1kHz

Mikrofón na hovory: 4 
 
Batéria slúchadla: dobíjateľná li-ion, 60 mAh

Batéria nabíjacieho púzdra: 450 mAh

Doba nabíjania: cca 2,5 hodiny 
 

Pripojiteľnosť: Bluetooth 5.1, Qi bezdrôtové nabíjanie

Zvukové kodeky : SBC, AAC, Aptx classic