E4

E4

Beoplay

Predstavujeme:
Prémiové slúchadlá s novou generáciou ANC!

249,00 €

Viac informácií

popis produktu

Sila ticha na dosah rukyBeoplay E4 predstavujú budúcu generáciu slúchadiel na aktívne potlačenie šumu (Active Noise Cancelling - ANC). Navrhnuté ako štýlový a esenciálny doplnok pre dochádzajúcich i cestovateľov, Beoplay E4 Vám prinášajú silu ticha, kedykoľvek a kdekoľvek to potrebujete.

Slúchadlá vždy poskytnú presnú a silnú kvalitu zvuku, ktorú každý od Beoplay produktu očakáva.


Nová generácia slúchadiel Beoplay E4 prináša:Vylepšený ANC

Beoplay E4 potlačuje až o 15 dB viac nízkofrekvenčného šumu než predchádzajúca technológia. Použitím technológie hybridného aktívneho šumu s dvoma mikrofónmi, teda rovnakého spôsobu, ktorý využívajú slúchadlá Beoplay H9, v portfóliu vlajková loď medzi slúchadlami, Beoplay E4 registruje prichádzajúci okolitý hluk a hudbu zo slúchadiel, oddeľuje ich a generuje signál, ktorým blokuje nežiaduci šum ako napr. zvuk lietadla, vlaku či pracovného prostredia.


Zdokonalený dizajn

Batéria je elegantnejšia a užívateľsky šetrnejšia s polymérovým povrchom, ktorý jej dodáva väčšiu uchopyteľnosť a trvanlivosť. Riadiaca jednotka hudby bola prepracovaná tak, aby bola jednoduchšia a intuitívnejšia pre užívateľov a prichádza v eloxovanom hliníku pre prvotriedny vzhľad.


Neporovnateľné pohodlie

Každé slúchadlo je vyrobené z ľahkého hliníka, čo robí slúchadlá neuveriteľne trvanlivými, robustnými a odolnými voči poškriabaniu a udržuje hmotnosť na neuveriteľne nízkych 50g na jednej strane. Beoplay E4 sa tiež dodáva s mäkkými špičkami na ucho, ktoré poskytujú celodenný komfort s elimináciou podráždenia v ušiach a pomáhajú tiež pasívne blokovať okolitý hluk.


Režim prehľadnosti

Len s jedným rýchlym gestom môžete súčasne vypnúť hudbu a ANC. Nalaďte sa do nálady svojho okolia. Ak použijete toto gesto, zapnete funkciu ANC a spustíte hudbu v tom mieste, kde ste ju naposledy vypli. Slúchadlá Beoplay E4 dosahujú dokonalú rovnováhu medzi zvukom, hlukom a tichom.


Zvuk vyladený pre milovníkov hudby

Môžete sa ponoriť do zážitku z počúvania a vychutnať si všetky krásne detaily, ktoré Vaša hudba ponúka, a to aj v hlučnom prostredí.

Technické parametre

Rozmery: 20 x 30 x 26 mm 
 
Váha: 50 g 
 
Farby: Čierna 
 
Frekvenčný rozsah: 20 - 16.000 Hz

Menič: 10,8mm

Typ meniča: Elektro-dynamický 
 
Impedancia:16 Ohm

Citlivosť: 100db/mW @ 1kHz

Mikrofón na hovory: Typ MEMS 
 
Batéria: dobíjateľná li-ion,

Kapacita: 330mAh, až 20 hodín hrania a ANC

Doba nabíjania: cca 2,5 hodiny 
 

Pripojiteľnosť: 3,5mm nini jack,  USB - Micro USB kábel na nabíjanie

Kábel: 1,3m dĺžka 

Ovládanie na zariadení: 3 tlačidlá na ovládanie a mikrofón

Ovládanie ANC: s1 tlačidlom: ANC zapnúť/ vypnúť a transparency mode.