Beolab 50 Beolab 50 Beolab 50 Beolab 50

Beolab 50

Zažite hudbu ako nikdy predtým
Predstavujeme dokonalý domáci reproduktor pre hudobné a filmové zážitky

popis produktu

BeoLab 50: Výkonná dokonalosť a dokonalá rovnováha.
Nový špičkový reproduktor značky Bang & amp; Olufsen prezentuje sofistikovaný zvuk a krásny dizajn. Ideálny reproduktor pre tie vzácne okamihy, kedy chcete stlačiť pauzu a spustiť  -
žiť, život v plnej miere.

BeoLab 50 je prvý reproduktor od spoločnosti Bang & Olufsen, ktorý bol odvodený od prestížneho a inovatívneho BeoLab 90, ktorý nastavil úplne nový štandard pre najmodernejšie reproduktory. Mimoriadny prejav BeoLab 50 získal z nekompromisne vedeného akustického výskumu a technologický vývoja BeoLab 90 a zdieľa niekoľko funkcií tohto ikonického reproduktorového medzníka.
Nový BeoLab 50 prináša naozaj mimoriadny výkon, inovatívne technológie riadenia zvuku a unikátny dizajn, ktorý sa odhaľuje tak ako to potrebujete. Výrazný vzhľad reproduktora reflektuje aplikované technológie, a pritom stále elegantne zasadne do akéhokoľvek interiéru.

Prestížny performer s ľahučkým vizuálnym odtlačkom
Silueta BeoLab 50 je štíhla, vysoká a zaoblená plávajúcimi čiarami a viditeľnými okrajmi. Strieborné leštené hliníkové povrchy a teplo dubových drevených lamiel sú rozoznateľnými ochrannými známkami produktov spoločnosti Bang & Olufsen. Spodná časť reproduktora je určená, z hľadiska dizajnu, na vizuálne zdvíhanie reproduktora z podlahy, pričom udržiava jasné držanie tela.
"Rovnováha BeaLab 50 je rafinovane príjemná. Tento impozantný reproduktor má relatívne malú stopu, takže dokáže ľahko zapadnúť do domácnosti, "hovorí dizajnér André Poulheim.

Rožšírené možnosti zvuku
BeoLab 50 profituje aj z priekopníckej technológie Active Room Comepnsation. BeoLab 50 využíva externý mikrofón na meranie reálneho stavu akustického prostredia a používa ideálne kompenzačné filtre na výrobu optimálneho zvuku na jednotlivých miestach počúvania alebo v celej miestnosti. Jedinečná je aj technológia akustických šošoviek, technológia s podpisom Bang & Olufsen, ktorá spracováva zvukové rozptýlenie horných frekvencií, a ktorá sa vkladá na vrch reproduktora. Šošovka rozptyľuje zvuk cez Beam Width Control do buď zvukového režimu 180 stupňov pre spoločenský zážitok, napr. party či sledovanie filmu alebo v úzkom režime pre špecializované "sweet-spot" miesto počúvania. Keď je BeoLab 50 zapnutý, šošovka sa objaví v elegantnom a ovládanom pohybe nahor: odkryje sa jemne osvetlená jaskyna, aby sa zabezpečilo, že šošovka je diskrétne viditeľná vo dne aj v noci.

Bezdrôtová dokonalosť 
Pomoc pri ovládaní BeoLab 50 ponúka aplikácia The Bang & Olufsen App. Tá vám pomôže pri vytváraní a výbere rôznych predvolených nastavení vo vzťahu k vašej pozícii v priestore a predvoľbe počúvania. BeoLab 50s sú prepojené prostredníctvom digitálneho napájacieho prepojenia v master-slave konfigurácii so zdrojmi zvuku, ktoré sa privádzajú do systému prostredníctvom hlavnej jednotky: komplexného panelu pre pripojenie reproduktorov. Ako doplnok káblového spojenia BeoLab 50 tiež obsahuje bezdrôtovú technológiu viackanálového digitálneho audio streamingu (založeného na technológii WiSA) s veľmi robustným výkonom.


 

Technické parametre

Výkon: 2x2100W

Váha: 61kg / 1 reproduktor

Možnosti umiestnenia: Podlaha

Bezdrôtové vstupy (Master a Slave): Wirelles Power Link (24bit/ 48kHz)
WiSA (24bit/ 96kHz)

Dizajnér: Noto GmbH
 
Analógový vstup (Master): Power Link RCA

Digitálny vstup (Master a Slave): Digital Power Link

Digitálny vstup (Master): USB Audio (24 bit / 192 kHz)
S/P-DIF (24 bit / 192 kHz)
Optical (24 bit / 96 kHz)

Efektívny frekvenčný rozsah:15-43000Hz

 

 
Reproduktory (na jednej strane):1 x 3/4'' výšky s technológiou double motion Acoustic Lens 
3 x 4'' stredy
3 x 10'' basy

Zosiľňovače (na jednej strane):1 x Bang & Olufsen ICEpower 300W výšky
3 x Bang & Olufsen ICEpower 300W stredy
3 x Bang & Olufsen ICEpower 300W basy

Procesor digitálneho signálu: DSP typu - 1 x Analog Devices ADSP-21489 - 400 MHz
Samplovacia frekvencia: 192 kHz fixovaná