H95 H95 H95

H95

Najnovšie slúchadlá s adaptívnym ANC
95 rokov inšpirácií a inovácií prenesených do dokonalosti

popis produktu

Beoplay H95 - adaptívne ANC bezdrôtové slúchadlá


Oslavujeme 95 rokov dedičstva v oblasti zvuku, dizajnu a remeselnej dokonalosti. Slúchadlá Beoplay H95 sú vyrobené pre maximálny posluchový zážitok s dlhotrvajúcim komfortom a efektívnym aktívnym potlačením šumu.
Od roku 1925 je naše dedičstvo archivované. V Beoplay H95 je obsiahnutých 95 rokov inšpirácie, tvorby a inovácií. Naše slúchadlá, vyladené poprednými akustickými inžiniermi v priemysle sú vyrobené z tých najlepších materiálov a ponúkajú náš zatiaľ najpohodlnejší poslucháčsky zážitok.Úplne nové Adaptívne ANC - Beoplay H95 ponúkajú výnimočnú kvlitu zvuku vďaka úplne novým titánovým meničom a našim zatiaľ najvyspelejším Adaptívnym ANC. Ponorte sa do čistého zvuku a podmanivého ticha, keď vkročíte do svojej súkromnej zvukovej kulisy. Adaptívne aktívne potlačenie hluku sa prispôsobí vášmu prostrediu a zaistí vám tak úplné ponorenie sa do hudby, hovorov alebo úplného ticha počas cestovania, spoznávania alebo relaxácie.

Zvuk - S dvomi úplne novými titánovými meničmi a patentovaným procesorom BANG & OLUFSEN na digitálne spracovanie zvuku (DSP), vytvorili naši uznávaní akustický inžinieri bezkonkurenčné bezdrôtové počúvanie. Najnovšia bezdrôtová technológia zaisťuje, že slúchadlá H95 môžete používať nepretržite až 38 hodín.

Komfort - Slúchadlá Beoplay H95 sú vyrobené z prvotriednych materiálov. Sú určené na dlhodobé nosenie a vylepšujú zážitok z oválnych náušníkov, jemnej jahňacej kože a tvárnej pamäťovej peny. Vynikajúco sa prispôsobia tvaru a poskytnú nič nerušiaci zážitok z počúvania. H95 poskytujú dokonalú rovnováhu medzi estetikou a výkonom. Výber špičkových materiálov je vybraný tak, aby pozdvihol všetky aspekty interakcie - od presných otáčacích hliníkových ciferníkov na kryte, až po magneticky odnímateľné náušníky, ktoré odhaľujú nádherne spracované púzdro reproduktora.
Beoplay H95 sú vylepšené elegantným skladacím dizajnom. Robustné pevné puzdro uloží vaše slúchadlá do luxusného bezpečia, keď cestujete a prežívate život naplno. 


 

Technické parametre

Návrhár: MNML

Rozmery: 185 x 160 x 80 mm

Váha: 323 g

Materiály: titan,hliník, koža, tkanina, polymér

Farby: čierna a argilla grey 

Vlastnosti:
Hliníkové dotykové rozhranie na pravej strane

Reproduktory: TITÁNOVÝ Electro-dynamický  40 mm
Mikrofóny:
4 x MEMS for Voice Mics (2 mics sharing with ANC)
4 x Dedicated MEMS mic for ANC function (2 mics in each earcup)

Frekvenčný rozsah: 20 - 22000 Hz

Bluetooth: Bluetooth 5.1 s SBC, AAC aptX Adaptive

B&O App: Kompatibilné s B&O App

Pripojenie: 1 x USB-C for charging 1 x 3.5 mm audio jack

Batérie: Dobíjacia lítium-iónová batéria
Kapacita 1110 mAh
Doba nabíjania 2 hodiny
Až 38 hodín so zapnutým bluetooth a ANC
Až 50 hodín so zapnutým bluetooth

Zvuková izolácia: Adaptive Active Noise Cancellation

Balenie obsahuje: Beoplay H95 headphones Aluminium carrying case
USB-A to USB-C cable 3.5 mm audio cable
Flight adaptor
Microfibre cleaning cloth
Quick start guide
Greeting card Instruction and care card