Beosound 1 Beosound 1 Beosound 1

Beosound 1

Sloboda voľby
Váš priestor. Vaša hudba. Vaše dojmy.

popis produktu

Podmanivý zvuk, ktorý sa vám dokonale prispôsobí. To je jedinečný bezdrôtový reproduktor Beosound 1 od Bang & Olufsen, navrhnutý s maximálnym dôrazom na prenosnosť, univerzálnosť použitia a užívateľský komfort, ktorý podčiarkuje integrácia hlasového ovládania cez Google Assistant.  

 

Zvuk, ktorý vás obklopí

 

Futuristický kónický tvar inovatívneho reproduktora Beosound 1 si okamžite získa vašu pozornosť a prebudí záujem. Je dielom uznávaného dánskeho dizajnéra Torstena Valeura zo štúdia David Lewis Designers, ktorý pre Bang & Olufsen navrhuje prémiové produkty už tretiu dekádu. Tento dizajn však nie je len samoúčelným estetickým prvkom, ale tiež technickým predpokladom pre dokonalú priestorovosť zvuku, ktorý sa šíri do všetkých strán okolo tohto zariadenia.

 

Je to funkcionalita, ktorá vám dáva absolútnu slobodu, rovnako ako vysoká prenosnosť tohto kompaktného, len 3,5 kilogramu vážiaceho reproduktora. Postavte ho kamkoľvek a pohybujte sa vôkol neho ľubovoľne bez toho, aby sa váš hudobný zážitok stával chudobnejším či menej kvalitným.   

 

Hladké telo bez rušivých prvkov

 

Uzavretá hliníková konštrukcia Beosound 1 pôsobí ako z iného sveta a krásne odráža odlesky svetla. Vynikne všade, kde reproduktor umiestnite a zároveň s prostredím dokonale splynie, či už sa rozhodnete pre prirodzenú striebristú, mosadznú alebo bronzovú povrchovú úpravu.

 

Dizajn zároveň vylepšuje aj zvukové vlastnosti reproduktora. Kvalita a pevnosť materiálov a absencia akýchkoľvek spojovacích kĺbov či rohov eliminuje nežiadúcu disonanciu a rozostrenie zvuku. Ten ostáva krásne čistý a detailný - presne tak, ako to máte radi.

 

Všade tam, kde ho potrebujete

 

Beosound 1 je dostatočne výkonný na to, aby ste ho používali ako hlavný reproduktor vo svojej obývačke, pracovni či spálni. Jeho charakteristickou prednosťou je však predovšetkým maximálna flexibilita, ktorá vám umožní vziať ho so sebou prakticky kamkoľvek. 

 

Reproduktor Beosound 1 je vybavený nabíjateľnou zabudovanou batériou, ktorá vás oslobodí od káblov a nutnosti dosahu elektrickej siete. Na jediné nabitie vám tento efektívny reproduktor vydrží až 12 hodín aktívneho používania. Alebo ho doplňte novou dokovacou stanicou od Bang & Olufsen a získate ešte viac času a slobody. 

 

Streamovanie a ovládanie na mieru

 

Všetky produkty z portfólia Bang & Olufsen myslia na maximálnu všestrannosť ich využitia, ale aj na osobné preferencie užívateľov, ktoré sa môžu diametrálne odlišovať. Reproduktor Beosound 1 nie je žiadnou výnimkou a môžete si byť istí, že si s ním prídete na svoje, nech už sú vaše užívateľské návyky akékoľvek. Pre streamovanie hudby ponúka tento inteligentný reproduktor hneď niekoľko možností od klasickej Bluetooth technológie cez Apple AirPlay 2 až po zabudovaný Chromecast či Spotify.  

 

Ani ovládanie vás nebude obmedzovať. Priamo na vrchnej časti reproduktora nájdete minimalistické rozhranie s intuitívnymi prvkami, ktoré stačí poťapkať, otočiť či prejsť prstami pre požadovaný krok. Pre ovládanie Beosound 1 však s reproduktorom vôbec nemusíte prísť do kontaktu - stačí si otvoriť aplikáciu Bang & Olufsen vo svojom telefóne, alebo siahnuť po unikátnom diaľkovom ovládači Beosound Essence. Novinkou je integrácia služby hlasového ovládania Google Assistant. Je možná len vďaka dômyselnej technológii rušenia ozveny. Tá umožní pätici integrovaných mikrofónov analyzovať, ktorý zvuk vydáva samotný reproduktor a ktorý je vašim hlasovým pokynom.  

 

Beosound 1 je všestranný reproduktor nabitý pokrokovou funkcionalitou a zvukovými kvalitami, ktoré vás uspokoja v každej situácii.


 

Technické parametre

Výkon: 60W

Rozmery: 16.2 x 32.7 cm

Váha: 3.5 kg

Dizajnér: Torsten Valeur, David Lewis Designers

Farby: Silver

Frekvenčný rozsah: 33 Hz to 24,300 Hz

Bezdrôtové pripojenie:Wi-Fi/WLAN 802.11 b/g/n (2.4 GHz & 5 GHz)
Bluetooth 4.1
 
Zosiľňovače:1 x 40 watt trieda D plnorozsahové
1 x 20 watt trieda D basy

Meniče:1 x 1 ½" plný rozsah
1 x 4" bas

Materiál: Hliník

Pripojiteľnosť:
1 x Ethernet 10/100 Mbit/s

Batéria: dobíjateľná Li-ion s výdržou až
16 hodín* / 4 hodín** prehrávania.
*Výdrž batérie keď sa prehráva v strednom pásme hlasitosti.
**Výdrž batérie keď sa prehráva v hlučnom pásme hlasitosti.
 
Podporované audio formáty: MP3, WMA, AAC, ALAC, FLAC, WAV, AIFF.
192 kHz, stereo až do 24 bit
WMA lossless formát nie je podporovaný

Možnosti streamovania: Apple AirPlay
Google Cast
Bluetooth Audio Streaming
DLNA – DMR
Spotify Connect

Integrované hudobné služby: Spotify
Deezer
TuneIn Internet radio

Možnosti diaľkového ovládania: BeoMusic App