Beoplay HX Beoplay HX Beoplay HX

Beoplay HX

NOVINKA - informujte sa o dostupnosti
Komfortné bluetooth slúchadlá s adaptívnym ANC

popis produktu

Beoplay HX - pohodlné slúchadlá s adaptívnym ANC

Hranice medzi pracovným a súkromným životom sú veľmi tenké. Domov sa stal centrom pre všetko. Aj v pohodlí domova sa dá ale nerušene pracovať a popri tom vybaviť všetko dôležité. Bezdrôtové slúchadlá HX ponúkajú autentický zvukový zážitok s adaptívnym aktívnym potlačením šumu, pôsobivú kvalitu hovoru a až 35 hodín hrania.


Zvuk - VÁŠ ZVUK, VÁŠ PRIESTOR
S najnovšou generáciou adaptívneho aktívneho potlačenia hluku Beoplay HX účinne odstraňujú hluk v pozadí. Prémiové materiály a priliehavý dizajn zaisťujú efektívnu izoláciu zvuku, takže si môžete svoje zážitky z počúvania nechať pre seba - ideálne, keď pracujete z domu a nechcete rušiť svoju rodinu. Štyri mikrofóny zaisťujú, že keď budete musieť uskutočniť hovor, zlepší sa odhlučnenie.

Beoplay HX sú jemne vyladené našimi poprednými inžiniermi v odbore, aby zabezpečili, že budete počuť svoju hudbu tak, ako to umelec zamýšľal. Na mieru vyrobené 40 mm meniče s neodynovými magnetmi poskytujú precízny a pohlcujúci zážitok z počúvania. Môžete si tiež prispôsobiť zvukový profil prostredníctvom BeoSonic v aplikácii Bang & Olufsen a meniť úrovne ANC tak, aby vyhovovali vašim potrebám, nech ste kdekoľvek.


Komfort - VYROBENÉ NA NOSENIE
Beoplay HX sú vyrobené z ľahkého materiálu a sú určené na dlhodobé nosenie. Sú vyrobené pre čo najpohodlnejšie počúvanie. Náhlavník má komfortnú zónu so stredovým odľahčením, ktorá znižuje tlak a predlžuje čas opotrebenia, zatiaľ čo mäkká jahňacia koža a náušné vankúše z pamäťovej peny jemne ohraničujú tvár. Materiály boli vybrané pre vysoký komfort, ktorý ponúkajú, a tiež pre ich odolnosť.


KONEKTIVITA - OPTIMALIZOVANÉ PRIPOJENIE
Beoplay HX ponúkajú rýchle, silné a stabilné pripojenie cez Bluetooth 5.1. Vďaka funkciám ako Microsoft Swift Pair, Google Fast Pair a Made for iPhone (MFi) je proces párovania jednoduchý na všetkých typoch zariadení. Viacbodové pripojenie umožňuje pripojenie k dvom zariadeniam súčasne, zatiaľ čo prepracované používateľské ovládacie prvky ponúkajú intuitívne a jednoduché ovládanie.
 

Technické parametre

Návrhár: MNML

Rozmery: 195 x 200 x 52 mm

Váha: 285 g

Materiály: hliník, koža, tkanina, polymér

Farby: Black Anthracite, Sand, Timber 

Reproduktory: Electro-dynamické s neodymium magnetmi 40 mm
Mikrofóny:
4 x MEMS for Voice Mics (2 mics sharing with ANC)
4 x Dedicated MEMS mic for ANC function (2 mics in each earcup)

Frekvenčný rozsah: 20 - 22 000 Hz

Bluetooth: Bluetooth 5.1 s SBC, AAC aptX Adaptive

B&O App: Kompatibilné s B&O App

Pripojenie: 1 x USB-C for charging 1 x 3.5 mm audio jack

Batérie: Dobíjacia lítium-iónová batéria
Kapacita 1110 mAh
Doba nabíjania 3 hodiny
Až 35 hodín so zapnutým bluetooth a ANC
Až 40 hodín so zapnutým Bluetooth

Zvuková izolácia: Adaptive Active Noise Cancellation

Certifikácie: Google Fast Pair, Made for iPhone (MFI), Microsoft Swift Pair

Balenie obsahuje: Beoplay HX slúchadlá
USB-A to USB-C nabíjací kábel
1,8 m 3,5 mm audio kábel
Quick start guide
Látkové prenosné púzdro