A6 A6

A6

Beoplay

Veľkolepá inovácia
Jednobodový hudobný systém so znamenitým zvukom. Evolúcia klasického sterea.

popis produktu

B&O PLAY od BANG & OLUFSEN predstavuje BeoPlay A6. Je navrhnutý tak, aby doma zladil moderný životný štýl s mnohými pracovnými a odpočinkovými miestami. Jedinečný tvar šíri zvuk po celej miestnosti a zachováva osobitosť okolia bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. BeoPlay A6 charakterizuje inovatívne dotykové rozhranie – poklepať a prebehnúť prstami, jednoduché pripojenie k takmer všetkým streamovacím službám. A pokiaľ ide o kryt,tento vznikol výnimočnou spoluprácou so spoločnosťou Kvadrat, jedným z hlavných európskych výrobcov značkových textílií.

 

"BeoPlay A6 je novým zaujímavým doplnkom značky B&O PLAY. Chceli sme vytvoriť flexibilný a výkonný hudobný systém prispôsobený dynamickému životu moderného milovníka hudby. Rovnako ako u všetkých výrobkov B&O PLAY má aj tento charakteristický zvuk značky Bang & Olufsen, aj keď tentokrát ide o mierny obrat k akustickej podstate zvuku. Jedinečný tvar, uhlová projekcia piatich výkonných reproduktorov a dokonalého digitálneho spracovania signálu zaisťujú, že bez ohľadu na to, ako ďaleko sa od BeoPlay A6 nachádzate, vždy Vás prekvapí priestorový a detailný zvuk", hovorí Henrik Taudorf Lorensen, viceprezident B&O PLAY.

 

Dá sa povedať, že Beoplay A6 som navrhol rovnako, ako navrhujem nábytok, ale v tomto prípade sa tvar podriaďuje zvuku a interakciám. Intuitívny, no prekvapujúci tvar vždy "hrá iba pre Vás" bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, a vytvára omnoho intímnejší vzťah, ako je bežné pri tradičnom hudobnom systéme. BeoPlay A6 elegantne splynie s takmer každým interiérom, a predsa vyčnieva vďaka svojmu výraznému charakteru. Nezáleží na tom, či ho umiestnite do priestoru, do rohu alebo na stenu, vždy bude centrom sociálnej interakcie: niečo ako jukebox súčasnosti", hovorí Jakob Wagner.

 

Jednoduché a intuitívne využitie
Hudbu môžete ovládať priamo na BeoPlay A6 poklepaním, alebo prebehnutím prstov po dotykovom rozhraní. Ide o systém predstavený na ocenenom BeoPlay A9. A môžete jednoducho využiť aj Vaše mobilné zariadenie.

 

Pripojte sa ku akejkoľvek hudbe
BeoPlay A6 umožňuje streamovanie hudby prostredníctvom AirPlay, DLNA alebo bluetooth 4.0 a využiť tiež môžete zabudovaný prístup ku streamovacím službám ako napr. Spotify, Deezer a internetovým rádiám TuneIn. Zabudovaný software bude kompatibilný takmer so všetkými budúcimi službami.

 

Čistá sila pod kapotou
BeoPlay A6 je päťkanálový reproduktor so štyrmi meničmi vpredu a jedným, ktorý má plný tónový rozsah vzadu, čím sa maximalizuje priestorovosť zvuku. Každý reproduktor má svoj vlastný digitálny zosilovač.

 

Spolupráca so spoločnosťou Kvadrat
Textília na prednom kryte vyrobená na objednávku je výsledkom úzkej spolupráce so spoločnosťou Kvadrat, jedným z hlavných európskych výrobcov značkových textílií. Jemný vzor tkania prepracovaných pestrofarebných vlákien poskytuje nielen akustickú transparentnosť, ale aj výrazný vizuálny zjav.

 

Pripravený na BeoLink Multiroom
Súčasťou BeoPlay A6 je technológia BeoLink Multiroom, ktorá zjednocuje produkty B&O PLAY a Bang & Olufsen v jeden oslobodzujúci bezkáblový systém. Vďaka BeoLink Multiroom môžete prehrávať v rôznych miestnostiach rôznu hudbu alebo prehrávat jednu skladbu v celeom dome či byte. Spustite hudbu jediným poklepaním na BeoPlay A6.

 

Dokonale splynie s interiérom
BeoPlay A6 je k dispozícií v štyroch farbách: Light Grey, Dusty Blue, Dark Rose and Dark Grey

Technické parametre

Výkon: 240W

Rozmery:priemer x výška x hĺbka
53,6 x 29,8 x 14,4cm

Efektívny frekvenčný rozsah:35 - 22.000 Hz

Zosiľnovače:2 x 60 watt trieda D basový
1 x 60 watt trieda D širokospektrový
2 x 30 watt trieda D výškový

Meniče:2 x 5,5' bas
1 x 1.5' širokospektrový
2 x ¾' výšky
Pripojiteľnosť:1 x Ethernet 10/100 Mbit/s
1 x Line-in with sense (for any analogue audio device)
1 x USB (pre servisné účely)

Wireless pripojiteľnosť:WLAN - 802.11B/G/N (2.4GHZ & 5GHZ)
Apple Airplay
DLNA Wireless Streaming
Bluetooth 4.0
Beolink Multiroom

Podporované streamingové služby:Apple AirPlay
Bluetooth Audio Streaming
DLNA – DMR
Spotify Connect
Deezer
TuneIn
Google Cast
Dizajnér:Jakob Wagner

Základné farby:biela

Priložený cover:Light Grey

Ďalšie dostupné covers:Dark Grey, Dark Rose, Dusty Blue.

Voliteľné príslušenstvo umiestnenia:Konzola na stenu
Stojan

Princíp skrinky:zatvorená