Beolit 15 Beolit 15 Beolit 15 Beolit 15

Beolit 15

Beoplay

Obdivuhodný vo všetkých smeroch
Vysoko výkonný reproduktor, ktorý rovnomerne rozozvučí každý priestor.

popis produktu

Spoločnosť B&O PLAY od Bang & Olufsen prináša nový Beolit 15 – výkonný prenosný Bluetooth reproduktor so všesmerovým ozvučením True360, s dĺžkou nepretržitého prehrávania až 24 hodín na jedno dobitie batérie, vyhláseným zvukom Bang & Olufsen Signature Sound a s materiálmi prvotriednej kvality, akými sú napr. anodizovaný hliník a lícová useň. Navrhla ho oceňovaná dánska dizajnérka Cecilie Manzová.
 

Krátko potom, čo bolo na trh uvedené prenosné zariadenie BeoPlay A2, predstavuje spoločnosť B&O PLAY prístroj Beolit 15, čo je ešte výkonnejší bluetooth reproduktor, ktorý sa hodí do všetkých miestností vášho domova. So svojimi legendárnymi predchodcami Beolit (prvé modely Beolit pochádzajú z tridsiatych rokov minulého storočia) spojuje Beolit 15 to najlepšie z modernej technólogie s vychýrenými akustickými vlastnosťami, prvotriednymi materiálmi a čistým škandinávskym dizajnom.
 

Beolit 15 naplní každú miestnosť hudbou - a to s čistotou, ktorá odhalí všetky detaily, ktoré vaša hudba ponúka. Vďaka modernému riešeniu zvuku True360 dostane každý z poslucháčov rovnaký pôžitok z hudby bez ohľadu na to, kde sa v miestnosti nachádza. Vstavaná batéria s dĺžkou prehrávania až 24 hodín na jedno dobitie umožňuje úplnu flexibilitu, takže môžete Beolit 15 prenášať so sebou, kamkoľvek idete.
 

„Snahou B&O PLAY je nekončiaca sa modernizácia – neustále sa tiež snažíme vylepšovať to najlepšie na ešte lepšie,“ hovorí Henrik Taudorf Lorensen, riaditeľ B&O PLAY, a pokračuje: „Beolit 12 bol uvedený v roku 2012 a je vynikajúcim a ikonickým výrobkom. Model Beolit 15 z neho vychádza a ešte ho zdokonaľuje – úplne pretvára akustickú konštrukciu a zahrňuje naše posledné novinky, napr. ozvučenie True360 a dlhú životnosť batérie. Sme presvedčení, že je to najlepší zvukový systém svojho druhu na súčasnom trhu.”
 

Plný zvuk hudby všade okolo vás
Všesmerové ozvučenie True360 zaisťuje reprodukciu hudby vôkol celého reproduktora – a s 240 wattmi najvyššieho výkonu bohato stačí aj na väčšie miestnosti.
 

Prehrávajte hudbu celý deň
Technológia Adaptive Power Management minimalizuje vybíjanie batérie a zaisťuje prevádzku až 24 hodín na jedno dobitie.
 

Bang & Olufsen Signature Sound
Vychýrený zvuk Bang & Olufsen Signature Sound je určený k tomu, aby poskytoval pravdivú, energickú a čistú zvukovú reprodukciu. Hudbu budete počuť tak, ako to umelci zamýšľali – bez toho aby ťahala za uši a bez prídavných prvkov.
 

Jednoduché a bezproblémové nastavenie
Technológia Bluetooth 4.0 zlepšuje a urýchľuje pripojenie a prehrávanie hudby z akéhokoľvek bluetooth zariadenia. Svoju hudbu si môžete užívať na jediný dotyk tlačidla už za niekoľko sekúnd.
 

„Beolit 15 vyniká anodizovanou hliníkovou mriežkou jemne ovinutou okolo reproduktora a popruhom z lícovej usne, ktorá vám umožní jednoduchú prepravu po celom dome – ladí tiež s jemnými tvarmi a úžasnými farbami,” hovorí Cecilie Manzová, dánska dizajnérka, ktorá stojí za modelom Beolit 15, a pokračuje: „Teleso reproduktora je vyrobené z pevného a odolného polyméru a v hornej časti má protisklzovú pryžovú misku pre vaše mobilné zariadenie. Tento výrobok je vyhotovený tak, aby vydržal – kdekoľvek vo vašom dome. Môžete ho nazvať silným ťažným koníkom – spoľahlivým a neskazeným.”

Pre viac informácí navštívte www.beoplay.com/beolit15

Technické parametre

Výkon: 240W

Rozmery : 23 x 18,9 x 13,5 cm 

Váha: 2.7 kg

Materiály: hliník, plast, guma, koža

Farby: Natural, Polar Blue, Shaded Rosa, Natural Champagne, Čierna
 
Zosiľnovače a meniče: 2 x 35 wattový Class D pre basy a výšky (2 x 120 wattov top výkon)
1 x 5.5” dlhozdvihový celofrekvenčný menič 
2 x 4” basové pasívne radiátory
3 x 1,5” stredovýškové meniče

Pripojiteľnosť: Bluetooth 4.0 pre wireless streaming
1 x line-in 3,5mm jack pre mp3 prehrávač alebo mobilné zariadenia
1 x USB konektor pre nabíjanie vášho zariadenia (500mA)
1 x DC sieťové pripojenie
1x mini USB pre servisné úkony

Stereo párovanie: Wireless stereo pairing pre bezdrátové spojenie dvoch zariadení Beolit 15.
 
Batéria: až 24 hodín počúvania v strednej hlasitosti.
Vstavaná, dobíjateľná, 7.2V, 2200mAh, Li-Ion.

Príslušenstvo Kožené popruhy vo farbách Light Natural, Cenere Gray a Charcoal Black.

Dizajnérka: Cecilie Manz

Beoplay App: Kompatibilné s Beoplay App, ktorá rozšíri zážitok s Vaším Beolitom 15.