M3 M3

M3

Beoplay

Nechajte plynúť hudbu
Flexibilný, kompaktný a výkonný bezdrôtový reproduktor.

299,00 €

Viac informácií

popis produktu

B&O PLAY je tu s najkompaktnejším členom rodiny bezdrôtových domácich reproduktorov: zariadením Beoplay M3. Je výkonným sám o sebe a ešte viac impozantným v kombinácii s reproduktormi s ceritfikátom Beolink Multiroom od B&O PLAY a Bang & Olufsen. Beoplay M3 navrhla oceňovaná dizajnérka Cecilie Manzová a jeho zvuk naladili akustickí inžinieri spoločnosti Bang & Olufsen, aby ste dostali úžasný zážitok z počúvania.

"Naše domáce bezdrôtové reproduktory sú navrhnuté tak, aby dokázali, že zvuk má doma dôležité miesto. Ide o to, aby ľudia dostali prednosť pred technológiou a dizajn reproduktorov získal ich pozornosť z tých správnych dôvodov: pohlcujúcim zvukom, jednoduchým používateľským zážitkom a dizajnom, ktorý dodáva teplo do interiéru. Beoplay M3 dokonale prináša túto víziu a sme hrdí na to, že rozšírime rodinu našich produktov o tento kompaktný a výkonný reproduktor, "hovorí John Mollanger, generálny riaditeľ spoločnosti B&O PLAY.

 

Výmeniteľné predné kryty, ktoré sa hodia do vášho interiéru


Tvar modelu Beoplay M3 je založený na jednoduchej siluete. Nekonečné čiary sa pohybujú okolo oválneho tvaru, aby upútali pozornosť na detail, ktorý dáva reproduktoru Beoplay M3 jednoduchosť: vymeniteľný kryt, prispôsobiteľný vášmu interiéru. Beoplay M3 sa dodáva s predným krytom buď v prémiovej, akusticky priehľadnej zmesi vlny (vytvorenej renomovanou dánskou textilnou spoločnosťou Kvadrat), alebo perlovo eloxovanom hliníkovom kryte s rozpoznateľným vzorom otvorov rady B&O PLAY.

"Beoplay M3 je o charaktere; ktorý sa ľahko prispôsobí akémukoľvek interiéru. Snažili sme sa získať to najlepšie zo špičkových použitých materiálov a výsledkom je elegantný, veľmi jednoduchý reproduktor s presným tvarom. Pevný, kompaktný a výkonný, Beoplay M3 dokonale spája váš interiér, "hovorí dizajnérka Cecilie Manzová.Okamžité počúvanie hudby a multiroom

Beoplay M3 je pozorne vytvorený pre domácnosť a vy si môžete vybrať medzi okamžitým počúvaním hudby pomocou Bluetooth, prehrávaním hudby priamo z vášho smart zariadenia do reproduktora alebo pripojením reproduktora k Wi-Fi pre nastavenie Beolink Mutliroom. Posledne spomenutá možnosť vám umožní streamovať hudbu do ďalších reproduktorov B&O PLAY alebo multifunkčných jednotiek Bang & Olufsen ktoré máte vo svojom dome, a poskytuje jednoduché ovládanie všetkých reproduktorov z jedinej intuitívnej aplikácie na vašom smart zariadení.

 

Naplňte svoj dom hlbokými zážitkami z počúvania

Kombinácia našich vlastných reproduktorov, postačujúceho výkonu zosilňovača, pokročilého digitálneho spracovania signálu a nakoniec aj perfektného ladenia akustickými inžiniermi spoločnosti Bang & Olufsen stanovili nové štandardy pre dychberúci výkon z výrazne kompaktného dizajnu.
  • Hlavné telo Beoplay M3 je vyrobené z tuhého polyméru, ktorý zapuzdril akustickú komoru - s mäkkým penovým polymérom na spodnej časti reproduktora z dôvodu stability a oddelenia od povrchu, na ktorom je umiestnený, čo umožňuje, aby basový reproduktor vydal zo seba to najlepšie.
  • Beoplay M3 spája funkcie a technológie z väčších produktov Bang & Olufsen a B&O PLAY. Medzi ne patrí napríklad adaptabilná linearizácia basov (ABL) s pokročilým digitálnym spracovaním zvuku (DSP) a jedinečné nastavenie na ochranu pred tepelným a mechanickým preťažením.
  • Beoplay M3 sa môže pochváliť vlastným dizajnom stredovo / basového reproduktora. Jednotka hrá dopredu s využitím akustického reflektora starostlivo navrhnutého z dôkladných testov počúvania našich Tonemeisterov. Stredovo / basový reproduktor pokrýva frekvencie od základného, spodného pásma k hornému strednému pásmu, čím zabezpečuje perfektnú integráciu jednotlivých častí spektra. Výšky sú pokryté kvalitným mäkkým kopulovitým výškačom využívajúcim systém neodymových magnetov.
  • Skúsení inžinieri spoločnosti Bang & Olufsen vyladili Beoplay M3 tak, aby maximalizovali výkon s akýmkoľvek druhom hudby a ponúkajú trojpolohový prepínač pre jemné doladenie reproduktora s ohľadom na aktuálnu pozíciu v miestnosti.Pripravený pre Apple AirPlay 2

Beoplay M3 je dodávaný s vstavaným Chromecastom a podporuje Beolink Multiroom, Apple AirPlay a QPlay 2.0. Beoplay M3 bude tiež od budúceho roku podporovať Apple AirPlay 2, ktorý vám umožní posielať zvuk do viacerých reproduktorov kompatibilných s AirPlay naraz, čo umožňuje prehrávať hudbu z ľubovoľného iPhone do zariadení B&O PLAY a reproduktorov Bang & Olufsen.

Technické parametre

Výkon: 80W

Rozmery priemer x výška x hĺbka
112 x 151 x 14 mm

Váha: 1,46 kg

Spotreba: 10 W (bluetooth pri 30% výkone)
Pohotovostný režim: 0,3 W
2.37W (režim Bluetooth)
2.84W (Line-in a Bluetooth pracuje vždy)
2.89W (Wired režim siete)

Efektívny frekvenčný rozsah: 65 - 22,000 Hz

Zosiľnovače: 1x 40W / Trieda D pre woofer
1 x 40W/ Trieda D pre woofer
 
Meniče:1 x 3.75" basové pásmo
1 x ¾” výškové pásma

Skrinka:Closed box

Možnosť zvukového nastavenia:voľne, na stenu.

Pripojiteľnost:1 x Line-in 3,5 mm, impedancia je cca 10k Ohm AC
1x micro-USB
1 x Sieťová prípojka

Bezdrôtová konektivita:Apple Airplay
Chromecast
Bluetooth 4.2
Beolink Multiroom

Multiroom konektivita:
Beolink Multiroom
Chromecast
Apple AirPlay 2 (2018)

Možnosť priameho ovládania:Hlasitosť menej/viac.
Pripojenie sa k Beolink Multiroom.
Play/ Pause.
Standby All - pri pripojení do Beolink Multiroom.


Dizajnérka: Cecilie Manz

Základné farby: natural a čierna.

Príslušenstvo:Hliníkový kryt vo farbe Natural.
Kryt vo farbe Dark Grey od Kvadrat.
Držiak na stenu.