Beosound Shape Beosound Shape Beosound Shape Beosound Shape Beosound Shape Beosound Shape Beosound Shape Beosound Shape Beosound Shape Beosound Shape

Beosound Shape

Miluj zvuk. Užívaj ticho. Oslavuj originalitu.

BeoSound je nástenný bezdrôtový reproduktorový systém pre pravých fanúšikov hudby.

popis produktu

BeoSound Shape: Hudba zo steny

Spoločnosť Bang & Olufsen uvádza bezdrôtový systém reproduktorov, ktorý kombinuje vynikajúci zvuk s prispôsobiteľným dizajnom a upojojujúcou vnútornou akustikou. BeoSound Shape je unikátny bezdrôtový systém reproduktorov, ktorý slúži k zlepšeniu akustiky miestnosti aj vo vypnutom stave. 

BeoSound Shape je nástenný modulárny systém reproduktorov založený na šesťuholníkových dláždiciach, ktoré môžu byť umiestnené kreatívnym spôsobom na stenu v každej predstaviteľnej veľkosti a v každom vzore. Takto môžu milovníci interiérov schváliť, prispôsobiť a skĺbiť vizuálnu prítomnosť systému reproduktorov BeoSound Shape s dizajnom miestnosti.

Ako skutočne znejúca stena s pohlcujúcim hudobným zvukom je systém reproduktorov BeoSound Shape ideálnym pre nastavenie vašej nálady. Ponúka unikátne tlmenie rezonancie, ktoré je ideálne pre veľké, viacúčelové miestnosti v našich domovoch no rovnako sa hodí aj do obchodov, ateliérov,  na autosalóny, do kancelárií ale aj do hotelových lobby. 

Akustické prostredie interiéru je ťažiskové pre našu telesnú ale aj duševnú pohodu, rovnako ako prirodzené osvetlenie, čerstvý vzduch a ergonómia. Systém reproduktorov BeoSound Shape výborne reaguje na požiadavky akustiky interiérov vďaka svojmu inteligentnému ozvučeniu a efektom absorbujúcim rezonanciu,“ hovorí Marie Kristine Schmidt, viceprezidentka pre značku, design a marketing. 


Neobmedzené nastavenia 

Systém reproduktorov BeoSound Shape sa skladá z kombinácie reproduktorov, zosiľňovačov a akustických tlmiacich dlaždíc, ktoré dolaďujú výkon zvuku a vizuálny dizajn systému. Na základe Vášho vlastného návrhu sa BeoSound Shape  môže skladať od šiestich po prakticky neobmedzený počet dlaždíc v jedinej inštalácií. 


Vyberte si farbu!

Nielen rozloženie systému reproduktorov BeoSound Shape je úplne prispôsobiteľné – systém tiež ponúka na výber celé škály farieb a textílií. Farebná paleta Bang & Olufsen zahŕňa parížsku modrú, purpurové srdce, infantry zelenú, brazílsky íl, šedú wild dove a aj klasickú čiernu. Spolupráca s renomovaným dánskym výrobcom textílií Kvadrat pridáva ďalšie exkluzívne možnosti vlnených látok a farieb: hnedú, machovo zelenú, ružovú a tmavo modrú. Kombinujte podľa Vašej chuti. 


Kapela na stene 

Unikátny mixovací algoritmus Bang & Olufsen je navrhnutý tak, aby vytvoril intenzívnu a presnú zvukovú scénu so spievajúcim umelcom uprostred a nástrojmi po stranách. Hovoríme tomu ‚Kapela na stene‘. Cieľom je vytvoriť taký zvukový zážitok, ako by skupina bola doslova pri stene a hrala naživo, čo publiku umožňuje voľne sa pohybovať po miestnosti. 

K dispozícii je on-line nástroj od spoločnosti Bang & Olufsen, ktorý dokáže vizuálne kombinovať dlaždice a poskytuje rady austického charakteru pre optimálne rozmiestnenie dlaždíc reproduktorov. 


Streamovacie vlastnosti 

Centrum konektivity, modul BeoSound Core, ktorý je schovaný za šesťuhoľníkovou dlaždicou, umožňuje bezdrôtový prenos vysoko kvalitnej hudby z mobilného zariadenia prostrednictvom streamovacích technólogií, ako napríklad AirPlay , zabudovaný Chromecast alebo Bluetooth. Modul BeoSound Core tiež obsahuje funkciu Multiroom, čo z neho robí súčasť rodiny produktov Bang & Olufsen a B&O PLAY, ktoré sú schopné prehrávať rôznu hudbu v rôznych miestnostiach alebo nechať znieť jednu skladbu celým Vaším domovom.