P6 P6

P6

Beoplay

Môj zvuk. Môj priestor.
Výkonný prenosný bluetooth reproduktor.

399,00 €

Viac informácií

popis produktu

Prenosný reproduktor nemusí byť kompromisom v kvalite zvuku. Štýlový Beoplay P6 od BANG & OLUFSEN je toho najlepším dôkazom. Je stvorený pre prenosnosť a odolá aj vlhku či prachu. Svojim sýtym priestorovým zvukom však vašej obľúbenej hudbe vždy zloží ten najväčší kompliment, nech už si ju chcete dopriať kdekoľvek.  

Hliník ešte nikdy nevyzeral tak dobre
Prenosný reproduktor Beoplay P6 je navrhnutý s maximálnym dôrazom na jeho účelnosť – je dokonale prenosný a pripravený aj na náročnejšie podmienky v exteriéroch. To mu však nebráni popri tom všetkom ešte aj skvelo vyzerať. Precízna remeselná práca na jeho tele posúva hranice toho, čo sme naučení očakávať od hliníku, na celkom novú úroveň. Jeho anodizovaný povrch hádže jemné perleťové odlesky a odoláva škrabancom aj času. Beoplay P6 ale odolá tiež prachu či náhodnému kontaktu s vodou, napríklad, keď vás pod holým nebom náhle prekvapí dážď. O jeho spoľahlivú stabilitu sa stará základňa z jemného polyméru, ktorá zakončuje jedinú pravouhlú stranu na inak elegantne zaoblenom tele reproduktora.

S dvojvrstvovým koženým pútkom na pohodlnejšie prenášanie pôsobí Beoplay P6 sviežo a súčasne. No jeho dizajn zároveň v sebe nosí aj štipku nostalgického odkazu na minulosť. Inšpiráciou mu, napokon, bol slávny Beomaster 6000 z roku 1981. Na vás je už len radostné rozhodnutie, či dáte prednosť čiernemu, alebo striebornému prevedeniu.


Zvuk, ktorý si zaslúži superlatívy
Beoplay P6 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa s nekompromisnou kvalitou zvuku, na akú sú zvyknutí, nechcú rozlúčiť ani v iných než „ideálnych“ podmienkach. Napriek miniatúrnym rozmerom 17 x 13 x 6,8 centimetra a váhe 1 kilogram, Beoplay P6 sa môže popýšiť bezchybným priestorovým True360° soundom svojich veľkých „bratrancov“ rovnakej značky. Reproduktor produkuje zvuk súčasne na všetky strany, a tak je ideálne umiestniť ho niekam do priestoru a vychutnať si slobodu, ktorú poskytuje.

Jeho dva plnorozsahové meniče a jeden woofer si poradia s vernou a dokonale uspokojivou reprodukciou akéhokoľvek žánru – aj preto môžete Beoplay P6 nájsť na vrchných priečkach nejedného spotrebiteľského rebríčka aj odborného testu.  


Všetko pekne po ruke  
Nový Beoplay P6 po vzore legendy Beomaster 6000 sústredí všetky svoje ovládacie prvky do jednej súvislej hliníkovej plochy. Ovládače tak nenarúšajú úhľadný a symetrický vzhľad zariadenia a pohyb prstov po nich je celkom plynulý, prirodzený a príjemný. Okrem základných ovládacích prvkov tu nechýba ani OneTouch button – tlačidlo pre prístup k dodatočným „smart“ funkciám, ako je Siri či Google Assistant vo vašom telefóne. Zariadeniu, samozrejme, nechýba ani všesmerový mikrofón, vďaka ktorému ho môžete po spárovaní cez bluetooth používať ako „predĺženú ruku“ svojho telefónu.


Sloboda s veľkokapacitnou batériou
Či už ho prenášate len z jednej miestnosti do druhej, alebo ho so sebou beriete do terénu, to najdôležitejšie, čo od prenosného bezdrôtového reproduktora všetci očakávame, je dlhá výdrž batérie. Beoplay P6 v tomto ohľade poskytuje úplné uspokojenie. V jeho útlom tele sa skrýva silná batéria, ktorá na jediné nabitie vydrží až do 16 hodín hudobnej reprodukcie. Pre doplnenie tejto mohutnej kapacity stačí Beoplay P6 napojiť na univerzálny USB-C kábel, ktorý je, samozrejme, súčasťou balenia, a to v praktickej dĺžke 1.25m.

Beoplay P6 je všestranný, výkonný a nadčasovo krásny bezdrôtový reproduktor – presne taký, aký potrebujete.

Technické parametre

Výkon: 96W

Rozmery priemer x výška x hĺbka
170 x 130 x 68 mm

Váha: 1 kg

Spotreba: 14 W
Pohotovostný režim: 0,5 W

Efektívny frekvenčný rozsah: 55 - 22,000 Hz

Batéria: Vstavaná, dobíjateľná: 2600mAh
 
Nabíjanie: Približne 3 hodín prostredníctvom USB-C

Výdrž: 16 hodín na strednej sile zvuku

Podmienky na prevázdku:
Teplota 0-40 C
Vlhkosť 30-95%

Mikrofón: jeden všesmerový elektretového typu

Konektivita:Bluetooth 4.2

Základné farby: natural a čierna.

Možnosť priameho ovládania:Hlasitosť menej/viac
Tlačidlo na opätovné pripojenie
Zapnúť/ Vypnúť
Bluetooth

Vlastnosti: True360 Bang & Olufsen Signature zvuk
Mikrofón na volania plus na ovládanie hlasových
asistentov
Bezkáblový mód pre spárovanie dvoch reproduktorov
na vytvorenie skutočného sterea
Prachu a vode odolný (IP54)

Dizajnérka: Cecilie Manz