Beovision 7-55

Beovision 7-55

Najmodernejšie funkcie v dobe svojho uvedenia
BeoVision 7-55 v ponuke s motorized table stand, 3D, BluRay, DVB/T/C/S a BeoLab 7-6.
Viac informácií

popis produktu

BeoVision 7-55 obsahuje sofistikovaný Bang & Olufsen BeoSystem 3 video engine, ktorý prináša prvotriedne spracovanie signálu. Dôvodom je balík technologických zlepšení pod názvom  VisionClear. Na zlepšenie obrazu Bang & Olufsen ponúka dvojnásobnú snímkovaciu frekvenciu, známu ako 120 Hz, s kompenzáciou pohybu a s funkciou progresívneho skenovania svetla. Tieto technológie významne redukujú prirodzené rozmazávanie typické pre LCD obrazovky. S BeoVision 7-55 je obraz jasný a ostrý aj počas scén, v ktorých sa dejú rýchle pohyby.

LCD obrazovka televízora BeoVision 7-55 je postavená na LED podsvietení, ktorý v kombinácií s lokálnym stmavovaním ponúka väčší kontrast. TV obsahuje najmodernejšie funkcie doby svojho uvedenia: preto je BeoVision charakteristický hladkým podaním obrazu, sofistikovaným digitálnym surround modulom a je jedným z mála televízorov svojej kategórie ponúkajúcim integrovaný Blue-ray prehrávač.

Sloboda v umiestnení

BeoVision 7-55 je navrhnutý na umiestnenie na dlážke, to aby ponúkal širokú rozmanitosť pre zákazníkové predstavy o sedení. BeoVision 7-55 má dve motorizované podstavce, jeden vyšší, druhý nižší a takisto je dostupný s možnosťou zavesenia na stenu.

Motorizované riešenia dovoľujú nielen nastaviť pozície pre pozeranie, takže nielen televízor a reproduktor sa zapnutím pohnú, ale sa tiež natočia priamo do pozície, v ktorej budú hrdo čeliť divákovi. Nastavenia vám dovoľujú využívať plný obraz a zážitok zo zvuku v akejkoľvek časti miestnosti. Všetko sa deje jednodotykovými operáciami prostredníctovm diaľkového ovládania Bang & Olufsen.

Dostupná farebná paleta ďalej rozširuje slobodu umiestnenia ponúkaním ďaľších farebných možností - natural hliník, čierna, modrá, tmavosivá a červená.

Šíroký zvukový výkon

Napriek relatívne plochému vzhľadu, BeoVision 7-55 ponúka úžasný zvukový prejav. Stereo reproduktor BeoLab 7-6 má zabudovanú technológiu Active Loudspeaker a obsahuje 6x zosiľňovače 125 ICEpower v trojcestnom bass reflex systéme. Reproduktor je vybavený obvodmi na ochranu pri preťažení a tiež ABL (Adaptive BAss Linearization), čo zabezpečuje, že reproduktor hrá bez skreslenia aj pri naozaj silnom zvuku.

Ak niekto hľadá naozaj vyladenú zostavu zvuku: centrálny reproduktor BeoLab 7-4 ktorý je postavený na technológií Acoustic Lens. Spolu je to naozaj perfektné riešenie. BeoVision 7-55 obstará najlepší zvukový zážitok založený na požiadavkach každého jedného zákazníka.

Centrum inteligentného domova

"BeoVision 7-55 je základný kameň inteligentého domu a rovnako je to skvelá základňa pre kombináciu audio a video zážitkov s ďalšími domácimi automatizačnými službami," hovorí Zean Nielsen, Prezident Bang & Olufsen America. "Pre mnohých zákazníkov sa domáca automatizácia stáva viac a viac zaujímavým aspektom domovej výbavy. Dôvodom je zvyšujúca sa ponuka sofistikovaných zariadení. Zákazníci Bang & Olufsen tak môžu ovládať nielen svoje A/V zariadenia ale aj svoju automatizačnú výbavu a to prostredníctvom programovateľného diaľkového ovládania Beo5."

Technické parametre

Farba: čierna

Varianty: čierna, modrá, tmavosivá, Červená, strieborná, biela, zlatá

Spotreba:V zapnutom stave: 256 W
Standby: 1W

Veľkosť obrazovky: 55 palcov

Aspect Ratio: 16:9

Kontrast: 4000:1

Počet pixelov: 6,220,800

Rozlíšenie: 1080 x 1920 (Full HD)

Obnovovacia frekvencia: 100/120Hz
 
Farevná škála: 16,7 milióov farieb

Sveteľnosť bielej: 500cd/m2

Čas odozvy: 6msec

Uhol viditeľnosti: +/- 89 stupňov vo vertikálnej a aj horizontálnej rovine

Kontrastná obrazovka: áno, antireflex poťah na oboch stranách

Formáty: 16:9, 15:9, 4:3, Letterbox + Soft Scroll, Automatické formátovanie obrazu

Detekcia: 16:9 na zariadeniach pripojených cez scart.

Podpora: WSS (Wide Screen Signalling pulzy) od vysielateľov.
Vision Clear: Adaptive black, Adaptive backlight, Blue Stretch, Comb filter
Digital Adaptive Dynamic Luminance Peaking
Digital Adaptive Noise Reduction
Digital Colour Transient Improvement
Film Mode, Vertical Peaking, Automatic Picture Control
Source Quality Measurements, Dynamic Contrast

Teletext: Áno

Podmienky prevádzky: teplota 10-40°C, vlhkosť vzduchu 30-70%

HDMI 1.1: 4
Powerlink: 7
SPDIF (coax): 5
Dolby Digital Dekodér: Áno