Blog
Beoplay A9: Hudobný systém, ktorý ukrýva špirálu života

Príroda so svojím dokonalým perfekcionizmom ľudstvo fascinuje a inšpiruje po tisícročia. Výnimkou nie sú ani dizajnéri Bang & Olufsen, ktorí jej mágiu zakódovali aj do hudobného systému Beoplay A9. Stačí sňať jeho predný kryt a odhalíte Fibonacciho špirálu, ktorá ju stelesňuje v podmanivej geometrickej podobe.

Blog
Ak sú ľudia rozdielni, prečo ich domácnosti vyzerajú celkom rovnako?

Známy dánsky architekt a ideológ Bjarke Ingels nás pozval do súkromia svojej domácnosti a podelil sa s nami o svoje názory na architektúru, technológie a Bang & Olufsen.

Blog
Zvuk ušami audiofila: Ako si natrénovať sluch znalca?

Väčšina vecí sa dá robiť najmenej tromi spôsobmi: zle, priemerne a skvele. Platí to aj pre počúvanie audia. To, že ste z neho dosiaľ nedokázali vyťažiť maximum často zistíte, až keď ste konfrontovaní so skutočnou kvalitou. Je to objavný a radostný, no zároveň aj trochu zaväzujúci okamih. Práve ste nastúpili na cestu audiofila, ktorého už priemerná kvalita zvuku nikdy neuspokojí.

Blog
ANC: Malá skratka s veľkými výhodami (ANC - Aktívne potláčanie hluku)

Až sa budete najbližšie pokúšať oddýchnuť si v lietadle alebo vytesniť hlučných kolegov na open-space pracovisku, predstavte si, že by ste vedeli jediným „čarovným“ gestom hluk premeniť na božské ticho. Práve tak funguje ANC. V článku za odkazom sa o ňom dozviete oveľa viac...

Blog
Kolekcia Bang & Olufsen Multiroom: Určená pre milovníkov hudby

Ponorte sa do sústavy Multiroom od Bang & Olufsen a úžívajte si bezproblémovú hudbu v každom kúte vášho domova. Prinášame ​​nadčasový dizajn a vynikajúcu kvalitu zvuku od spoločnosti Bang & Olufsen.